22. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

Radošo pedagogu saiets

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Marta izskaņā Valmieras pagasta kultūras namā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedri no Valmieras un tuvējiem novadiem pulcējās radošo pedagogu saietā «Ceļojums apkārt pasaulei».

Radošo pedagogu saiets

«Tas nav izstāstāms, tas ir jāredz,» min viena no organizatorēm, Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe. Pasākumā skolotāji varēja smelties radošo iedvesmu, vērojot citu sagatavotos priekšnesumus, un atpūsties. Kolektīvi atzinīgi novērtē šādus pasākumus, jo priekšnesumu gatavošana saliedē komandu, veicina komunikāciju un domu apmaiņu, tāpat nākas citam citu atbalstīt un iedrošināt. Skolotāji bija pacentušies un sagatavojuši īpašus tērpus uzvedumiem.

Kopā bija sagatavoti 13 priekšnesumi un pulcējās vairāk nekā 300 cilvēku. Žūrijas balvas tika piešķirtas bērnudārzu kolektīviem «Pienenīte», «Kārliena», «Krācītes». Skatītāju simpātiju balva – Valmieras Pārgaujas sākumskolai, Naukšēnu novada vidusskolai un bērnudārzam «Ezītis». Novērtējumu par labāko noformējumu ieguva Kocēnu pamatskolas kolektīvs, Naukšēnu novada vidusskola un bērnudārzs «Vālodzīte». Labāko priekšnesumu pēc žūrijas domām bija sagatavojušas Valmieras Pārgaujas sākumskola, Kocēnu pamatskola un Naukšēnu novada vidusskola.

LABĀKAIS PRIEKŠNESUMS. Valmieras Pārgaujas sākumskolas kolektīvs iejutās dažādos tēlos, kas saistīti ar procesiem izglītībā. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri