23. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija

Radoši mirkļi ikdienā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Teātra izrādes, koncerti, gadskārtu svētku svinēšana, dabas pētīšana un pavasarī stādiņu audzēšana. Sīki, radoši darbiņi, kas bērnu ikdienu pirmsskolā dara interesantāku.

Radoši mirkļi ikdienā

Ne tikai pieaugušie, arī bērni alkst pēc brīvbrīža. Pēc pārsteiguma momenta, kad uzrunā nevis kāds ārpusē, bet tavā draugu lokā, taču tas skan un izskatās pavisam citādi. «Liesma» pirmsskolas izglītības iestādē bija klāt vienā šādā pārsteigumu pilnā mirklī, kad grupiņas bērni no rīta satikās pašu vai vecāku gatavotās, no mammas, tēta vai omes aizlienētās cepurēs. Aizlienētās, bet noteikti krāšņi pušķotās, jo todien bērni kopā ar savām skolotājām un skolotāju palīgiem līksmoja cepuru ballē.

Katra grupiņa bija pacentusies, lai bērni satiekoties cits citam būtu pārsteigums.

«Pasākumi, kādi notiks mācību gada laikā, bērnudārzā tiek rūpīgi izplānoti. Skolotāji, kopā sanākot, izdomā, ko darīsim ziemā, pavasarī, rudenī. Mums ir tāda kā prāta vētra, kad dalāmies idejās. Kādu paņemam un realizējam, citu atsijājam. Ir tradicionālie pasākumi, bet notiek arī kas jauns. Nāk jauni kolēģi ar savām idejām, kāds kaut kur citur labu notikumu pieredzējis, cits jaunu ideju internetā noskatījis.

CEPURU BALLE bija pozitīvām emocijām bagāts notikums, kas piestāv tieši februārim. Ja prātojam, kāpēc, tad tiešākais atgādinājums nāk no Itālijas. Tur slavenais Venēcijas karnevāls vienmēr noticis februāra beigās. Attēlā «Ezīšu» grupiņas bērni kopā ar savām skolotājām. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri