26. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

Radīt piedzīvojumus lēti

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

MATIJS BABRIS ir piedzīvojumu meklētājs un uzņēmuma Movement Spontaneous (tulk. kustēties spontāni) līdzdibinātājs. «Mēs taisām tādus pēkšņos piedzīvojumus, dažkārt arī plānotos, bet galvenais fokuss ir nevis uz piedzīvojumiem, bet to īstenošanas metodi,» dalās jaunietis, kas iepriekšējā vakarā ar draugiem bija devies neplānotā pārgājienā no Cēsīm uz Āraišu ezerpilīm. «Stāsts ir par to, ka nav nekādu attaisnojumu tam, lai neveidotu sev piedzīvojumiem bagātu dzīvi, jo arī vakarā vai pat naktī vienmēr pēkšņi var doties pārgājienā.» Sarunu festivālā LAMPA Matijs iepazīstināja ar sešiem padomiem, lai būtu vienkāršāk doties piedzīvojumos.

Radīt piedzīvojumus lēti

Pirmo viņš minēja ceļošanu grupā, jo tas ir lētāk un  iespējams iegūt izdevīgākas biļetes, iznomāt transportu, īpaši dodoties uz dārgākām valstīm, kā Šveice vai Islande. Otrkārt — būt elastīgam. «Jūs zināt, ka gribat apskatīt konkrētu vietu vai ceļot noteiktos datumos, tas ir diezgan padārgi. Ja jūs gribēsiet lidot uz Parīzi konkrētā datumā, tas maksās dārgāk. Savukārt, ja jums ir pilnīgi vienalga, kad lidot uz Parīzi un no kurienes, tas ļauj šīs biļetes atrast par daudz zemāku cenu,» stāsta Movement Spontaneous līdzīpašnieks. Apmeklējot vietni 2travelanywhere.com vai travelfree.com, var izvēlēties izlidošanas laiku un vietu — jebkad un jebkur, rezultātā atlasot visus lētākos lidojumus. «Internetā ir daudz šādu resursu. Vienkārši jāieguglē, un tad ir vēl viens iemesls doties ceļojumā,» skaidro Matijs.

KOPĀ AIZRAUJOŠĀK. Matijs Babris vada vienu no Movement Spontaneous rīkotajiem pārgājieniem maijā gar Lielupi. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri