21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

«Purvs» – izrādās, tas skan lepni!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
«Purvs» – izrādās, tas skan lepni!

Latvijas Mobilais Telefons gatavojas savas nozares starptautiskai izstādei Barselonā, kurā par uzņēmuma sasniegumu demonstrācijas stenda un Latvijas tēla veidošanas pamatelementu izmantos «brūno zeltu» – kūdru. Šī iecere ir labs iegansts sabiedrībai nopietnāk padomāt, ar ko tiešām mēs esam interesanti pasaulei.

«Mobilais pasaules kongress» notiks mēneša nogalē, un tajā bezvadu sakaros izmantoto ierīču ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un izstrādātāji prezentē savus jaunākos sasniegumus. Ik gadu izstāde pulcē vairāk nekā simttūkstoš apmeklētāju, dalībnieku, lektoru. Kongresa laikā tiek rīkota arī svaigi izstrādāto tehnoloģiju vērtēšana un godalgošana. Pats LMT ir pieteikts cīņai par titulu «Eiropas 5G celmlauzis», bet uzņēmuma viedtelevīzija – «Labākās mobilo tehnoloģiju inovācijas» balvai.

Turpinot tradīciju, LMT stends tiek būvēts kā laikmetīgās mākslas objekts. Tas tiks veidots galvenokārt no «ķieģeļiem», kas izgriezti no purvu dzīlēs gadu tūkstošos cieši presētas kūdras «bluķiem». Izkaltētais izraktenis, rokās paņemts, līdzinās (kā man šķita) priedes mizai – tikai neiespējami biezai. Daļu ekspozīcijas veidos arī kūdras avota – purva – iespējami naturāls atveidojums ar kociņiem, sūnām, akaci. Latvijas dabas necilā bagātība pasaulei simbolizēs mūsu valsti kā ilgtspējīgu, inovācijām auglīgu vidi, kurā ir gan revolucionāri tehnoloģiskie risinājumi, gan rūpniecības un agroindustrijas neskarta (mazskarta) daba.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Februāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri