17. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

Protestā Briselē piedalās arī Valmieras puses novadu zemnieki

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Vakar Briselē pie Eiropas Savienības (ES) Padomes ēkas, kurā norisinājās ES samits par ES daudzgadu budžetu 2014.-2020. gadam, notika vērienīga Baltijas lauksaimnieku protesta akcija, kurā piedalījās zemnieki arī no Valmieras puses novadiem. Protestam pievienojās arī Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

Sandra Kalniete ar Mareku Bērziņu no Mazsalacas novada z/s "Lojas". (foto:  ETP grupas Preses dienests)
Sandra Kalniete ar Mareku Bērziņu no Mazsalacas novada z/s "Lojas". (foto: ETP grupas Preses dienests)

"Vēlos pateikties visiem šī protesta dalībniekiem, kas atlika malā savus ikdienas darbus, lai ar savu klātbūtni Briselē protestētu pret netaisnīgajiem konkurences apstākļiem un zemajiem tiešmaksājumiem. Viņu protests ir spiediens uz pārējo dalībvalstu vadītājiem, komisiju un parlamentu, kas katram Valda Dombrovska vārdam ES budžeta sarunās piešķir papildus svaru. Lobija kampaņa, ko mēs visi kopā esam īstenojuši ES institūcijās, parāda, ka Latvija var!" uzskata Sandra Kalniete.

Lai pievērstu ES līderu uzmanību negodīgajai situācijai, kādā zemo tiešmaksājumu dēļ nonākuši Baltijas zemnieki, šoreiz uz protesta akciju bija ieradies arī padomju laika traktors "Belarus", kurš ceļā no Tallinas līdz Briselei bija pavadījis 10 dienas, pieturot visās trijās Baltijas valstīs un Vācijā.

Sandra Kalniete, Indra un Jānis Garseļi no Burtnieku novada z/s "Gerliņi-Mālaiņi"


Sandra kalniete kopā ar Jāni Grasbergu (no kreisās) no Kocēnu novada z/s "Zilūži", Kārli Višņevski un Zani Šmiti no Burtnieku novada z/s "Zemturi" (pa vidu redzams Normunds Ruķis no kaimiņu novada - Stalbes).

(foto:  ETP grupas Preses dienests)

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri