22. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Privātpersonas Daces Jukāmas komentārs par komentāriem internetā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Privātpersonas Daces Jukāmas komentārs par komentāriem internetā

CIK DROŠI MĒS JŪTAMIES UZ IELAS?

Elementāri, un jūs to lieliski zināt - es NEKAD neesmu nepamatoti aizstāvējusi policiju un nedaru to arī tagad. Ja kāds ir nolaidīgi izdarījis savu darbu vai vēl trakāk - kārtojis "draugu būšanas", tam jāsaņem sods. Bet policija to NEVAR izdarīt uz anonīmu komentētāju spriedelējumu pamata! Vakar, lasot komentārus, man jau vairs ne raudāt, bet smiet gribējās.

Kāda sabiedrība - tāda policija. Lai cik bravūrīgi spriežat, diemžēl izklausās, ka neviens no jums nav tā īsti ieinteresēts, lai Jūsu „pašpasludinātais” bardaks policijā, par kuru visi tik pārgudri runā, beigtos!
Tātad pašiem tas ir izdevīgi? Izdevīgāk dot piecīti, nevis ievērot noteikumus, izdevīgi tēlot "krutos" un plātīties ar pazīšanos policistu aprindās. Izdevīgāk būt vienkārši strausam!

Vien jautājums atkal paliek neatbildēts - cik tad droši mēs paši uz ielas jūtamies?
100 reizes esmu teikusi un atkārtošu vēlreiz - ja gribi sev darīt galu nositoties, brauc uz mežu. Nelien uz ielas, kur cilvēki staigā un citi vadītāji brauc. Galu galā nenāks par ļaunu atcerēties, ka tā jau Tu savai mātei arī vari uzbraukt!

Cik aprobežotam ir jābūt cilvēkam, kas plātās, ka pa pilsētas centru "spiedām uz 140!"? Man tam puišelim gribētos fotogrāfiju zem deguna pabāzt, ko fotografēju pēc avārijas Cēsīs, kad uz mašīnas grīdas ap alus bundžu bija "aptinušās" cilvēka smadzenes. Lai pavairo un mājās pie sienas tapešu vietā izlīmē!


Par brašajiem dubļu lējējiem un policijas galvas - lai kaut viens atnāk uz policiju ar oficiālu iesniegumu, lielie drosminieki! Meklē savai gļēvulībai attaisnojumu - "pēc tam visu mūžu pa tiesām vazāšot".
Tā vien gribas teikt VISIEM tiem krutajiem - ja nespēj iet līdz galam, tad atceries kādu labu teicienu: Ja nav ko turēt, tad turi muti:-)

P.S. Visiem sen zināms, ka „Cilvēks nav vientuļa sala”. Valmierā ir 50 policisti uz vairākiem desmitiem tūkstošu iedzīvotāju. Kāda elementāra aritmētika! Tikko kaut kas notiek, tā viennozīmīgi - Kur tā policija skatās? Kāpēc neredzēja, uz cik brauc, kur brauc, kādā dzērumā pie stūres sēdās? Atvainojiet!? JŪS neredzējāt?! Cik reizes ņēmāt telefonu un redzot, kas notiek, zvanījāt uz policiju? Cik reizes piegājāt klāt „pašpasludinātajam” varonim un teicāt: PIETIEK!?

NU nezinu biku jau pa skarbu

Ja būtu bijis noteikti aizietu liecināt, bet tas, ka Valmieras Ceļu Policisti ir kukuļu ņēmēji esmu parliecināts, jo draugi ir iekrituši un vienkārši atpirkušies.

Pats esmu savu 10 gadu vadīšanas stāža laikā tik 5 Ls iedevis, jo negribējās kasīties, pārējos dažus sodus esmu saņēmis kā nākas - atzīstot vainu un nomaksājot sodu.

Esmu par tīru Latviju tai skaitā Policiju.

PS
Zinu, ka policisti, ja tiek apstādināti rāda savu Poliča apliecību, nevis vaad apl, un brālības vārdā tiek attaisnoti

Egons

Uzslava Dacei!

Dac ir vienc varen smuks

Dac ir vienc varen smuks skuķs!!!

Diemžēl varu tikai piekrist

Diemžēl varu tikai piekrist D.Jukāmai. Cilvēks, kurš bija rakstījis par avāriju un nosaucis sevi par aculiecinieku, rakstot likās tiešām sakarīgs un patiesi norūpējies par tur radušos situāciju. Un pat prasījis padomu, kā rīkoties. Nu, kad ir iespēja to darīt, pazūd kā nebijis. Tad kāda jēga sacelt kājās vai visu Valmieru un ne tikai, ja neesi spējīgs iet līdz galam. Nobijies, jeb arī kaut ko ne tā tomēr uzrakstījis? Un komentros izskanēja, ka vēl daudzi ir redzējuši šo situāciju. Un tas tā var būt, jo tajā vietā cilvēku varētu būt pietiekoši daudz. Un gan jau nebija gluži dūmu bez uguns.Žēl, ka tādā veidā tiek tikai vairota visatļautība no visām iesaistītajām pusēm. Jo tie, kas izspruks sveikā (pateicoties cilvēku nespējai atbildēt par saviem vārdiem) nākošā reizē būs vēl nekaunīgāki. Un, nedod Dievs, trāpīties tad viņiem ceļā... Liecinieki, esiet taču drosmīgāki!!!

HM!

Vai gadījumā Valmierā bija tas dzērājpolicists, kurš izraisīja avāriju ar letālām sekām?

Vai mentus ir vērts saukt par policistiem ?

Mūsu Policija ir veidojusies ļoti sarežģītos apstākļos. Padomju milicijas mantinieki ne tikai ir pieņēmuši it kā demokrātiskas valsts noteikumus, bet vecie milicijas kadri atstāja mantojumā ļoti daudz negatīvu īpašību. Novērojums : Kādā novadu svētku pasākumā dežūrēja policisti. Viens no svētku organizācijas dalībniekiem iesēdās busiņā lai padzītu to apm. 10 metrus. ar ātrumu 3-5km stundā , lai varētu uzlādēt skaņu aparatūru. Redzamība slikta , logi vaļā, protams ,ka nepiesprādzējis drošības jostu, lai varētu brīvāk pāredzēt cilvēkiem pilno laukumu pie vietējā kultūras nama. Lielākais pārsteigums bija tas , ka policija nevis palīdzēja vadītājam parvietot auto uz uzlādes vietu , bet gan pieskrēja un gatavojās sastādīt protokolu par drošības jostu nelietošanu.!!!! Atvainojiet cien . Jukāmas kundze ,bet šādus exemplārus par policistiem ir grūti nosaukt . Iesaku policijai pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no mentu paradumiem , tad arī sabiedrība Jūs vairāk cienīs !

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri