19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis

Prieks tev un tavam suņam!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Tā droši var teikt par daudzu privātpersonu, dzīvnieku draugu, atbalstīto projektu, kas viņsestdien ar svinīgu kliņģera ēšanu un suņu un viņu saimnieku sirsnīgu tusiņu finišēja Valmiermuižā, vietā, kur Birzītes iela pievienojas (šķērso) Valmieras – Rūjienas šosejai.

Prieks tev un tavam suņam!

Par nu jau padarīto darbu Burtniekam stāsta projekta galvenā bīdītāja LOLITA KAIMIŅA, kuru ikdienā novada ļaudis pazīst arī kā pašvaldības policisti.

Cik noprotu, darbošanās ar suņiem tev ir tāds mīļš hobijs...

Šī ir sirdslieta! Suņi man patīk, kopš es sevi atceros, bet saistībā ar šo laukumu, mēs tikko to pārspriedām ar (novada domes priekšsēdētāju) Straumes kungu, pirmsākums bija ap 2009. gadu, varbūt nedaudz vēlāk. Burtniekos toreiz bija pasākums, viņš man vaicā, kāpēc es nedejojot. Es atbildu, ka man jau tie suņi patīk un ka es gribu suņu laukumu... Viņš man saka – taisi, mēs, deputāti, atbalstīsim! Tā viss sanāca, tā visi zobrati sagriezās, pašvaldība nāca pretī, cilvēki palīdzēja, un nu šis sapnis ir piepildījies, šodien mums ir suņu laukuma atklāšanas pasākums! Visas formalitātes ar Lauku atbalsta dienestu nokārtotas, visi šķēršļi safotografēti un ekspluatācijā pieņemti.

Kādus pāris gadus laikam viss process notika?

2017. gada novembrī kopā ar Elīnu Teteri no Burtnieku novada pašvaldības Attīstības nodaļas uzrakstījām projektu, iesniedzām biedrībā No Salacas līdz Rūjai un tālāk arī Lauku atbalsta dienestā. Jā, bija pa vidu visādi sarežģījumi, grūtības, tāpēc, ka cenas mainījās un būvnieki atteicās, mums nācās sludināt jaunus konkursus, arī piesaistīt ziedotājus. Es apbrīnoju to cilvēku atbalstu, skaitā ap 80, kas man ir palīdzējuši! Viņiem te arī pateicība uzrakstīta visiem kopā. Visādā veidā – finansiāli, ar darbu, ar reklamēšanu – viņi man palīdzējuši, tas ir mūsu kopdarbs! Jā, divus gadus te viss diendienā ir lolots, sapņots, kontrolēts un meklēts...

DINAMISKS MIERA STĀVOKLIS. Visi – i divkājaiņi, i četrkājaiņi – vienojušies kopīgai bildei jaunajā suņu laukumā, taču par miera stāvokli katram foto procesā iesaistītajam, protams, sava izpratne.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Augusts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri