Pret liepājniekiem sezonas bilance 3:1

24.Marts, 2017

Trešdien mūsu basketbolisti Liepājā aizvadīja ceturto un pēdējo Olybet LBL regulārā čempionāta spēli pret liepājniekiem, gūstot trešo uzvaru četros šīs sezonas mačos.

Liepāja/TriobetValmiera/ORDO 79:86 (25:25, 22:21, 15:25, 17:15)

Viesiem nespēlēja Mičels, arī Blaus laukumā pavadīja vien nepilnas 4 minūtes. Toties ierindā bija Fišers, un viņa pirmais iznāciens Valmieras krāsās vērtējams ar plus zīmi, ko apliecina gan double-double statistikā, gan otrais labākais efektivitātes koeficients viesu komandā. Liepājnieku rindās ne tik spoža sanāca kārtējā atkalatgriešanās dzimtajā komandā Jurevičum.

Mača sākums pieder valmieriešiem, kuri pēc Pita un diviem Bērziņa gūtiem groziem priekšā ar 6:0. Kad 7. minūtē Pits realizē 3/3 no soda līnijas, jau 18:9 mūsējo labā. Tad viesiem neliela bedrīte, un 9. minūtē Butjankovs pirmoreiz izvirza vadībā mājiniekus 21:20, bet 10 minūtes nolīdzina Stīls — neizšķirts 25:25.

Līdz 18. minūtei vadībā turas viesi, tad Ausējs uz brīdi panāk vadību liepājniekiem — 38:37. Pits un Stīls apmainās trejačiem, vēl tālmetiens pirmā puslaika veiksminiekam Ausējam, un jau valmierieši mīnusos ar 40:44. Vēl ar trejačiem apmainās Stīls un Kaufmanis, tomēr puslaikā plus 1 liepājniekiem — 47:46.

Trešajā ceturtdaļā līdzīga spēle, tomēr pašā galotnē, kad 49 sekunžu laikā Jonāts, Kārlis un Pits saber mājinieku grozā pa trejacim, tiek panākts izšķirošais lūzums mača gaitā — uz tablo jau 71:62.

PIERAKSTĪJIES CIENĪGI! Valmieriešu un laikam arī visas LBL pieredzējušākais leģionārs D’ors Fišers Liepājā nospēlēja atbilstoši savai pieredzei — 22 minūtēs grozā 3 no 5 divpunktu metieniem, 6 no 8 sodiņiem, izcīnītas 12 (3+9) bumbas zem groziem, 2 reizes bloķēti pretinieku metieni un pieļautas 3 kļūdas. Edgara Vaivada foto