Pret kurzemniekiem čiks, pret zemgaliešiem triks

- 8.Februāris, 2019

Kārtējās Junioru attīstības hokeja līgas spēles aizvadījuši «Valmieras HK/BSS/ViA» hokejisti.

Pirmajā no tām ciests smags zaudējums Liepājā, kur ar 0:7 bez ierunām atzīts Liepājas SSS pārākums. Sešas ripas savos vārtos šajā spēlē ielaida valmieriešu vārtsargs Ralfs Bērziņš, viņa nomainītājs trešajā periodā – Markuss Žukovskis kapitulēja reizi. Ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm mājinieku labā izcēlās uzbrucējs Aleksandrs Visockis.

Otrajā spēlē jau savu līdzjutēju priekšā Vidzemes Olimpiskajā centrā valmierieši uzņēma Zemgale Juniors hokejistus. Būdami zaudētājos pirmajā periodā un otro pabeidzot uz neizšķirta – 2:2 nots, mūsu hokejisti savu izšķirošo izrāvienu veica trešajā, gūdami trīs bezatbildes vārtus un vēl vienus iemetot pašā spēles galotnē – 6:3 – laba uzvara. Valmieriešu vārtus šajā spēlē teicami sargāja Žukovskis.

Ar trīs vārtiem jeb hettriku uzvarētāju rindās izcēlās uzbrucējs Emīls Balodis, 1+1 Rūdolfa Buiļa kontā, aizsargam Aleksejam Jakovļevam divas rezultatīvas piespēles. Pa vārtiem vēl diviem aizsargiem – Voldemāram Ravam un Kristapam Liboram.

Nākamā «Valmieras HK/BSS/ViA» spēle notiks izbraukumā pret Mārupe/Ako 16. februārī, dienu vēlāk VOC ledus hallē tiks uzņemti HK Pārdaugava hokejisti.