26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Prasmes pašmācības ceļā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

ELZA OZOLA ir mūsdienīga un radoša meitene, uz Valmieru pārcēlusies no galvaspilsētas. Septiņos gados, ko Elza pavadījusi šeit, viņa pilsētu iemīlējusi un sauc sevi par šejienieti. Šogad meitene mācīsies Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 12. klasē. Elza ir mērķtiecīga un daudzpusīga, tāpēc viņa interesantas prasmes apgūst pašmācības ceļā, iedvesmu gūstot youtube.com.

Prasmes pašmācības ceļā

Kādi ir tavi hobiji?

Kad pabeidzu mācības Mūzikas skolā, parādījās daudz brīvā laika, kuru diemžēl man nesanāk izmantot pārāk lietderīgi un slinkums nodara ļoti lielu bēdu, bet katrā gadījumā man ļoti patīk zīmēt. Es gribu iemācīties gleznot, man ļoti patīk akvareļi, nodarbojos arī ar video veidošanu, bet to vairāk tikai sev, lai varētu kaut kad nākotnē paskatīties, parādīt saviem bērniem un lai man pašai būtu ko atcerēties. Visvairāk tieši aizmirstās detaļas es ielieku video, lai nepazūd.

Kādus pasākumus tu šādi iemūžini?

Es dažreiz piestrādāju, esmu fotografējusi kāzas, veidojusi video kāzām, pasākumiem, bet tas vēl nav tik tālu attīstījies. Man ir plāns to attīstīt, bet to jau dara daudzi cilvēki, kuriem ir daudz labāks ekipējums un pieredze, nevaru sacenties ar viņu prasmēm un neuzskatu, ka varu prasīt maksu par to.

Pašlaik pasākumus iemūžini vairāk, lai gūtu pieredzi?

Tā nauda, kas šobrīd nāk, nav milzīga, bet tas ir vairāk, lai attīstītos. Kad man būs pietiekami daudz pieredzes, varbūt tad es varēšu savā uzņēmumā veidot citiem atmiņas.

JAUNAS IEMAŅAS apgūst pati. «Es cenšos apgūt visu, kas man tiek piedāvāts. Ja tu nepamēģini, tu nevari pateikt, ka tev nepatīk vai ka tev nesanāk,» spriež Elza. Foto no privātā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri