17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Pozitīvas emocijas Sportot priekā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju un Valmieras Bērnu sporta skolu rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru Sportot prieks!, kas notika 27. aprīlī kā allaž mums viesmīlīgajā Valmieras 2. vidusskolā.

Pozitīvas emocijas Sportot priekā

Tika uzaicinātas komandas no Valmieras, Madonas, Alsviķiem, Raiskuma, Cēsīm, kopā desmit. Stafetes tika veidotas, balstoties uz futbola, florbola, basketbola, boulinga elementiem, plus kā vienmēr pa kādai rozīnītei – jautrībai.

Šī diena bija karstākā aprīlī, katrai komandai bija jāpiedalās astoņās stafetēs. Pasākuma dalībnieki godam izpildīja visus uzdevumus un uzrādīja šādus rezultātus: jaunākajā vecuma grupā 1. vieta Raiskuma I komandai, 2. vieta Cēsu I komandai; vecākajā vecuma grupā 1. vieta Raiskuma II komandai, 2. vieta Alsviķu II komandai, 3. vieta Valmieras I komandai (Ričards Matjušenoks, Silga Trumpe, Dainis Grīnbergs, Elvis Vītols, Indulis Jākabsons).

Dalībnieki saņēma šim pasākumam īpaši sagatavotos diplomus un medaļas, piemiņas balvas arī no LBJISF.

Uz jautājumiem, kura stafete bijusi visgrūtākā, visvieglākā, kura īpaši patikusi, sacensību dalībnieki atbildēja: grūti nebija, bija daudzveidīgi un ļoti interesanti, jo, veicot visus stafešu uzdevumus, tika dots stimuls domāt, kā izdarīt ātrāk un efektīvāk. Mobilizējoties, līdzdarbojoties, sastrādājoties un atbalstot citam citu, rodas motivācija kopīgā mērķa sasniegšanai.

Tiesnešu darbā tradicionāli veiksmīgi iesaistījās Stars S audzēkņi veterāni un vecāki. Īpašs paldies Gunitai Šīrantei — ikgadējai un profesionālai Boccia un stafešu turnīra tiesnesei, kā arī Elvja mammai Mairitai.

Gala rezultātā uzvar kustēties prieks – te un tagad.  Stars S pateicas par atbalstu Valmieras pilsētas pašvaldībai, VBSS, LBJISF. Par sadarbību V2.V, PII «Buratino», audzēkņu vecākiem, atbalstītājiem un brīvprātīgiem palīgiem.

VALMIERAS komandas sportisti. Foto no personiskā arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri