21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Popgrupai «Dīvas» uzvara valsts konkursā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ar I pakāpes diplomu no Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu un instrumentālo kolektīvu festivāla-konkursa, kas no 15. līdz 16. februārim norisinājās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, atgriezusies Valmieras 5.vidusskolas popgrupa «Dīvas».

Popgrupai «Dīvas» uzvara valsts konkursā

«Gatavojoties konkursam, ieguldījām pamatīgu darbu, jo repertuārs bija patiesi sarežģīts. Tomēr žūrijas augstais novērtējums mums bija patīkams pārsteigums,» atzīst popgrupas vadītāja Ilona Veide.

Konkursā «Dīvas» izpildīja divus skaņdarbus – latviešu tautas dziesmu ar Imanta Kalniņa mūzika «Maijas dziesma» no izrādes «Maija un Paija» (dziesmas aranžiju veidojusi bijusī popgrupas dalībniece Elīna Krastiņa-Brence) un dziesmu «Mums pieder tik daudz» ar Guntara Rača mūziku un Jāņa Zvirgzdiņa vārdiem.

«Konkursa organizatoriem bija jāiesūta piecas dziesmas, taču to, kura būs jāizpilda konkursā, uzzinājām konkursa dienā izlozes kārtībā. Lai gan bijām labi sagatavojušies visām dziesmām, uzskatu, ka ar izlozes dziesmu mums ļoti paveicās,» stāsta I.Veide.

Viņa skaidro, ka šī bija jau otrā reize, kad Valmieras 5.vidusskolas popgrupa piedalījās konkursā Rīgā, turklāt arī pagājušajā gadā izdevās iegūt augstāko novērtējumu.

«Pēc konkursa bija labi padarīta darba sajūta, turklāt uzskatu, ka meitenes bija pelnījušas augstāko apbalvojumu,» gandarīta par paveikto ir popgrupas vadītāja.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri