20. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Bernhards, Boriss

Politiķi uzrunā jauniešus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pagājušās ceturtdienas pēcpusdienā Valmieras Jauniešu mājā Mākslinieku ielā notika projekta Balsot vai bastot? pirmā tikšanās ar 13. Saeimas deputātu kandidātiem no četrām politiskajām partijām. Pasākumu vadīja Valmieras Jauniešu domes pārstāve Samanta, aicinot diskusijas dalībniekus veidot dialogu ar jauniešiem, nevis noskaidrot savstarpējās attiecības. Vispirms katram deputāta kandidātam tika dota viena minūte, lai auditoriju iepazīstinātu ar sevi.

Politiķi uzrunā jauniešus

To uzsāka Latvijas reģionu apvienības pārstāvji:

RŪDOLFS KUDĻA – dzimis un mācījies Ogrē, studējis Rīgā, šobrīd strādā LR Labklājības ministrijas ES struktūrfondu departamentā par vecāko referentu, brīvajā laikā aktīvi nodarbojas ar sportu, rūdot raksturu un cīņassparu turpmākajai dzīvei un profesionālajai karjerai.

VARIS KRŪMIŅŠ – Valmierā dzīvojis no 1974. līdz 2007. gadam un strādājis par skolotāju 2., 4. un 5. vidusskolā, vājdzirdīgo bērnu internātskolā, izaudzinājis basketbolistus piecas reizes no jaunākā vecuma līdz sporta skolas beigšanai, trīs bronzas medaļas ar Valmieras pieaugušo basketbola komandu, kā arī pirmās bronzas medaļas atjaunotās brīvvalsts laikā ar Latvijas jauniešu izlasi, kurā spēlēja valmierieši un rūjienieši Jānis Kaufmanis, Ingemārs Zirnis, Roberts Virsis, Dairis Bertāns, kā arī Jānis Strēlnieks – abi pēdējie šobrīd spēlē ļoti augstā līmenī Eirolīgā. Patlaban dzīvo Jelgavas pusē, Ozolniekos, 12. Saeimas deputāts, darbojas Izglītības, zinātnes un kultūras komisijā, Ilgtspējas attīstības komisijā.

No partijas Saskaņa: GATIS STRAZDIŅŠ – dzimis Rīgā, bijis atbildīgais par poligrāfijas kvalitāti a/s Preses nams, pēc tam strādājis Venden ūdens, šobrīd nodarbojas ar viesmīlību, klājot galdus banketiem un jubilejām.

ARTŪRS LEITLANDS – valmierietis, studē Vidzemes Augstskolā, bijis vairāku sociāli un ekonomiski orientētu nevalstisko organizāciju dalībnieks un valdes loceklis, joprojām turpina publicēties ārzemju laikrakstos, informējot par situāciju Ziemeļeiropā, Baltijas valstīs, Austrumeiropā.

DEPUTĀTU KANDIDĀTI jautājumu krustugunīs. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Septembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri