21. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Politika un diplomātija

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Politika un diplomātija

Bijusī Saeimas priekšsēdētāja, ekspolitiķe Solvita Āboltiņa nupat tika oficiāli nozīmēta par Latvijas vēstnieci Itālijā. Jāatgādina, ka Āboltiņa kā politiķe izpelnījās pretrunīgus un biežāk tomēr negatīvus sabiedrības vērtējumus, kas vēl nav piemirsušies, tamdēļ pamatā negatīvi tiek vērtēts arī viņas jaunais amats.

Āboltiņas politiskā karjera sāka rietēt pēc tam, kad vēlētāji tā arī neatbalstīja viņas centienus tikt ievēlētai šī sasaukuma Saeimā. Kurzemes vēlēšanu apgabalā, no kura Saeimā tika ievēlēti trīs «Vienotības» deputāti, politiķe palika tikai ceturtā jeb pirmā, kura neieguva Saeimas deputātes mandātu. Jāpiebilst, ar labām izredzēm iekļūt Saeimā ar tā dēvēto mīksto mandātu — uz laiku, kamēr kāds no ievēlētajiem parlamentāriešiem pilda ministra pienākumus.

Gaidīt Āboltiņai gan nenācās, jo no deputāta mandāta pēkšņi atteicās gados jaunais Jānis Junkurs, gluži vai paziņojot, ka vispār jau nemaz tā īsti nav vēlējies iekļūt Saeimā un vispār esot atradis labu darbu Honkongā vai kur nu tur vēl.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
1. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri