Plus 13 BBL iestrāde Raplā

10.Februāris, 2017

Otrdien Valmiera/ORDO veiksmīgi aizvadīja pirmo Triobet BBL čempionāta astotdaļfināla spēli Igaunijā pret AVIS Rapla, mājās atvedot uzvaru ar 13 punktu pārsvaru.

AVIS RaplaValmiera/ORDO 65:78 (16:26, 19:18, 10:14, 20:20)

Viesi reāli izmantoja vien 8 spēlētājus, jo Mālmanis nemaz neiesildījās, bet Gabrāns pabija laukumā tikai 2 minūtes ar astīti. Valmierā bija veikts nopietns holandieša Van der Marsa skautošanas darbs, jo visā mača garumā valmieriešu garie BBL līderi groza tuvumā praktiski nelaida, laupot viņam iespēju uzbrukt no sev tīkamām pozīcijām un galīgi sanervozējot igauņu komandas galveno vilcēju.

Mājinieki vadībā netika ne reizi 40 minūtēs! Sākuši ar tradicionālo Laksas pirmo uzbrukumu (2+1), mūsējie jau 6. minūtē ar Blaua 2/2 sasniedza 10 punktu pārsvaru (15:5) un spēles turpinājumā kontrolēja situāciju laukumā. Rezultatīvi uzbrukumā spēlēja abi valmieriešu leģionāri Pits un Mičels, visa mūsu komanda lieliski realizēja savas izdevības mājinieku groza tuvumā (grozā 29 no 42 divpunktu metieniem!), kā arī 100% realizēja soda metienus (Blaus 6/6!).

KĀRTĪGS MOTORIŅŠ! Valmieriešu reaktīvais aizsargs Eštons Mičels otrdien Raplā sagādāja lielas problēmas mājiniekiem abos laukuma galos. Edgara Vaivada foto