23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Pirms uzsākt skolas gaitas...

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

22.maijā Valmieras 5.vidusskolu pieskandināja bērnu čalas, līdzi jušanas saucieni un patiesa jautrība - norisinājās visu Valmieras bērnudārzu vecāko grupiņu audzēkņu sporta spēles ar tēmu „Puķu spēles 2013”.

Pirms uzsākt skolas gaitas...

Pasākumā tikās apmēram 350 bērni no visām Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm un iestādēm, kur tiek realizētas pirmsskolas izglītības programmas. Sporta spēles notiek jau trešo gadu pēc kārtas, lai gan pati tradīcija aizsākusies vēl pirms tam, stāsta bērnudārza „Buratino” direktores vietniece Ineta Vanaga, kas jau ilgstoši iesaistās šīs tradīcijas saglabāšanā.

„Sportojot bērniem rodas kopības sajūta, turklāt vecāko grupiņu audzēkņi jo īpaši gaida šo pasākumu – viņi zina, ka tas ir paredzēts tikai topošajiem pirmklasniekiem, kas liek tiem sajusties īpaši svarīgiem”, norāda I.Vanaga.

Pirmsskolas izglītības iestāžu sporta pedagogi bija sagatavojuši daudzveidīgas aktivitātes tādos kontrolpunktos kā „izpletnis”, „pa vējam”, „zirdziņi puķu pļavā”, „vilks gravā” un citas. Pirms uzsākt sportošanu, kopā ar bērniem iesildījās pasākuma vadītāji – Kurmītis un Bitīte, kuri visā pasākuma laikā arī uzmundrināja mazos sportistus.

Spēļu noslēgumā visi mazie sportisti tika pie pasākuma atbalstītāju – AS „Valmieras Piens” un SIA „Liepkalni” – sarūpētajiem našķiem.

Valmieras Izglītības pārvalde īpašu paldies vēlas teikt arī Valmieras 5.vidusskolai, kas gadu no gada dod iespēju sporta spēles rīkot skolas teritorijā!

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri