Pirms Rēzeknes cienīgs zaudējums Rabai

- 27.Februāris, 2018

Noslēdzies Latvijas telpu futbola asociācijas Optibet virslīgas turnīra pirmais posms. Tā pēdējā kārtā VALMIERA GLASS VIA svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 4:8 (1:2) piekāpās FK Raba vienībai. Sestdien tapa arī zināms, ka otrā posma izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā mūsu futbolistu pretinieki būs TFK Rēzekne.

Pēc turnīra tabulas stāvokļa neko neizteicošā spēlē valmierieši svētdien cīņā pret titulētajiem pretiniekiem laukumā demonstrēja lielisku cīņassparu, bija spēlē līdz pēdējām desmit minūtēm  un tikai trešo reizi sezonā guva vairāk par trim vārtiem. Apgriežot kājām gaisā krievu teicienu, jāsaka: tāds futbols mums ir vajadzīgs.

Vārtu birums dažādai gaumei — Mārtiņš Auziņš 4. minūtē (0:1), Mikus Veidemanis 8. min. (1:1), Egils Arturs Nazarovs savos vārtos 13. min. (1:2), Leons Krasnovs 24. min. (1:3), Nazarovs reabilitējas 24. min. (2:3), Valts Jaunzems panāk neizšķirtu (3:3) 25. min., Arturs Fjodorovs 27. min. ar precīzu sitienu vārtu devītniekā izvirza Rabu atkal vadībā (3:4), seko viesu brazīļu viesspēlētāja Joao Paulo Farias Junior uznāciens 31. un 34. min. (3:6), Valts 34. min. no 10 m.s.s. pirmajā reizē nepārspēj pieredzējušo Aigaru Bondaru, bet otrajā, tiesnesim liekot sitienu atkārtot, ir precīzs (4:6), 35. min. to pašu atkārto Romāns Rožkovskis (4:7), bet punktu spēlei pieliek tas pats brazīlis, 37. min. gūstot savus trešos vārtus spēlē (4:8).

Valmieriešu rindās spēlēja: Kučinskis un Mačulāns vārtos, Zvirbulis, Rutks, Bērziņš, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Koļesņikovs (k), Veinbergs, Riekstiņš, Burcevs.

Ulda Pūcīša skolotajiem telpu futbolistiem pirmā cīņa pret rēzekniešiem sērijā līdz divām uzvarām notiks izbraukumā Rēzeknē.

BRAZĪĻU TANGO. Rabas leģionārs Joao Paulo Farias Junior svētdien prasmīgi izdancināja Valmieras futbolistus.