Pirmajā pārbaudē rezultatīvs zaudējums

- 29.Janvāris, 2019

Gatavojoties jaunajai Latvijas Virslīgas futbola turnīra sezonai, VALMIERA GLASS VIA svētdien Rīgā, Skonto hallē, tikās ar gaidāmās Lietuvas augstākās līgas jaunpienācējiem – FK Panevėžys. Rezultatīvā spēlē ar 3:4 mūsu futbolisti cieta zaudējumu.

Spēles sākuma vienpadsmitniekā valmieriešu rindās laukumā izgāja – Elvis Arnavs, Jānis Mariss Taulavičus, Klāvs Kramēns, Elmārs Sietinsons, Madis Oskars Miķelsons, Artūrs Bankavs, Mārcis Ērglis, Jānis Krautmanis, Alvis Jaunzems, Ulvis Bērziņš un Verners Apiņš. Otrajā puslaikā spēlē iesaistījās Valts Jaunzems, Eduards Stīpnieks, Arūtrs Nazarovs, Kristers Lūsiņš, Māris Barkovskis, Klāvs Bāliņš, Kārlis Zvirbulis, Artūrs Rainers Talcis un Klāvs Grosbergs.

Spēles rezultātu 3. minūtē pirmie atklāja lietuvieši – atzīmējās Pauļus Janušausks, 16. un 22. minūtē vārtus guva Sebastians Vaskezs, panākdams 0:3. Sekoja mūsējo atbilde – 28. minūtē vārtus guva Krautmanis, bet 41. – Apiņš. Pēc puslaika pārtraukuma 54. minūtē 3:3 panāca Kramēns, bet uzvaras vārtus lietuvieši guva 68. minūtē. Vēl 73. minūtē viņi nerealizēja uz valmieriešu vārtiem norādīto 11 metru soda sitienu.

Kā redzams, VALMIERA GLASS VIA komandai pievienojušies vairāki jauni spēlētāji. Pēc vairāku gadu prombūtnes komandā atgriezies rezultatīvais uzbrucējs Verners Apiņš. Pērn viņš spēlēja Liepājas komandā. No Liepājas atnācis arī Jānis Krautmanis, kas spēlē pussarga pozīcijā. Savukārt aizsargs Klāvs Bāliņš komandai pievienojies no izjukušās RTU FC/Skonto Academy komandas.