23. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Pirmais brīvdabas koncerts — telpās un kameru priekšā

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pagājušajā trešdienā Valmierā norisinājās pirmais pūtēju orķestra Signāls brīvdabas koncerts Trešdienu vakari pilsētas skvērā. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad visu jūniju reizi nedēļā būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus. Vēsā laika dēļ šoreiz pasākums notika Kultūras centra lielajā zālē, taču tas nebija šķērslis, lai koncerts izdotos. Šī bija īpaša uzstāšanās, jo paralēli koncertam notika arī raidījuma filmēšana.

Pirmais brīvdabas koncerts — telpās un kameru priekšā

Pēc mēneša Valmieras Kultūras centra orķestris Signāls dosies uz Dziesmu svētkiem, tāpēc, lai gatavotos svētku gājienam, šajā koncertā vairāk tika spēlēti marši. Koncertā skanēja pazīstami skaņdarbi un valdīja pozitīvas emocijas. Nadīna, kura ir viena no orķestra dalībniecēm, atzīst, ka šādas emocijas orķestrī virmo vienmēr. Meitene stāsta, ka viņai ļoti patīk kolektīvs un atmosfēra, kas tajā valda, kā arī Nadīnai patīk iepriecināt citus, darot to, kas pašai patīk.

Pirmajā no jūnija koncertiem viesojās filmētāji no LMT straumes, lai nofilmētu, kā orķestris gatavojas Dziesmu svētkiem. Raidījums būs kā iesildīšanās pašiem svētkiem. Orķestra diriģents Mārtiņš Birnis stāsta, ka iespēja filmēties raidījumā tika piedāvāta vien trijiem orķestriem, tāpēc viņš priecājas un lepojas, ka iespēja ir arī Signālam. Orķestrim šī bija interesanta pieredze. Kopā ar dīdžeju Anno Mimicus tika radīts skaņdarbs Mirttantes Jāņuzāle.

Raidījums, kurā varēs dzirdēt orķestra un dīdžeja kopdarbu, pēc pusotras nedēļas būs redzams LMT straumē, bet jau šotrešdien laukumā pie Valmieras Kultūras centra atkal būs iespēja baudīt orķestra Signāls un bigbenda Valmieras puikas koncertu, kā arī kādu abu kolektīvu kopīgi izpildītu skaņdarbu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri