20. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Marianna, Ginters, Guntra

Pietiek svinēt, pienācis laiks strādāt

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Pietiek svinēt, pienācis laiks strādāt

Cilvēkiem vienmēr ir paticis sūkstīties, par to, kā viņiem neiet, cik ļoti viņiem dara pāri, ierobežo, cik ļoti visi citi ir vainīgi pie tā, ka neveicas biznesā un ekonomika nespēj attīstīties. Taču reizēm der atcerēties – veicas tikai tam, kas kaut ko dara, cītīgi un mērķtiecīgi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Arī Latvijas izaugsme lielā mērā ir atkarīga no tā, vai šeit veidosies jauni uzņēmumi, vai esošie būs efektīvi un radoši, ģenerēs idejas un īstenos tās, attīstīs ražošanu un eksportu. Diez vai tas ir padarāms laiski sēžot atpūtas krēslā.

Latvijā no treknajiem gadiem likumā „Par svētku atceres un atzīmējamām dienām” saglabājusies norma, kas paredz – gadījumā ja svētku dienas 4. maijs un 18. novembris iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darbdienu noteikt par brīvdienu. Viens no būtiskiem valsts ekonomikas izaugsmi nodrošinošiem faktoriem ir tieši darba efektivitāte, ko šādas brīvdienas vietā un nevietā noteikti samazina. Nedomāju, ka Latvija jau sen būtu apkopusies no krīzes sekām un var atļauties slinkot.

Šogad 4. maijs – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena – iekrīt svētdienā, brīva būs arī nākamā pirmdiena. Rodas jautājums – ar ko īpašs Latvijas tautai ir 5. maijs, ka tas jāpasludina par valstisku brīvdienu? Domājot tīri praktiski, vai cilvēki neatzīmēs 4. maija svētkus svētdienā, bet gaidīs nākamo – brīvo dienu? Vai tas, ka īstā svētku diena ir svētdiena kaut kā mazina tās nozīmību?

Šī norma ekonomiski joprojām nelabvēlīgajai videi un situācijai ir kā šķērslis, kas aptur vai vismaz kavē biznesa procesus, tādēļ vēlos aicināt valdību atcelt šādu viltus brīvdienu noteikšanu, ļaujot cilvēkiem strādās, pelnīt naudu sev un valstij. Es neredzu nopietnu pamatojumu, kādēļ šīs papildu brīvās dienas būtu nepieciešamas un ko tās dotu kopējā valsts tautsaimniecības vai tautas kultūras un patriotisma veicināšanā.

Valmierietis

Redziet Albert, it kā jau tā arī varētu būt, taču tā nebūs...vismaz tuvākajā laikā nē, jo pirmkārt - ir divu vēlēšanu gads...otrkārt - valdība saprot, ka lielai sabiedrības daļai stāstījumi par krīzes pārvarēšanas panākumiem un Latvijas pārsteidzošiem ekonomikas atlabšanas statistiskajiem rādītājiem TV ekrānā, bet ne maciņā sāk sabiedrībā tā pastipri "piegriezties", tādēļ no varas puses šādu soļu nebūs.... Un nedomāju, ka Jūsu minētā jaunu uzņēmumu rašanās būs atkarīga no četrām papildus brīvdienām. Savā apkārtnē zinu daudz cilvēku, kuri nevar izdzīvot ar vienu algu un līdz ar to strādā papildus, tai skaitā arī brīvdienās, un šādas papildus brīvdienas reizēm dod laiku ko pavadīt kopā ar ģimeni un saprast, ka dzīvo ne tikai lai strādātu.
PS 1. Ja gatavojaties vēl kādu reizi publicēt kādu rakstu, tad Es vēl ieteiktu Jums nomainīt foto pie raksta.....
PS 2. Paldies "Liesmiņai" par 1. aprīļa numurā publicētajiem manu apcerējumu fragmentiem .... ne bieži kādam izdodas mani samulsināt ...Jums izdevās...paldies!

Pats kā joks

Valmierieti, vai nesaproti, ka Liesma jau visus šos Tavus apcerējumu vien par pamatīgiem smejamgabaliem vērtē, tādēļ 1. aprīlī šos savārstījumus kopā salika itkā nopietna gabala vietā, lai lasītājiem APRILL iedotu!

Valmierietis

Par smejamgabaliem? ...nu diez vai...katram gadījumam pārlasīju vēlreiz...lai TAS kādam izraisītu smieklus, tad tam kādam, jābūt nu tā drusku....nu vispār vairāk kā drusku "pasistam", taču es būtu priecīgs, ja man sanāktu šajā stresainajā un negāciju bagātajā laikā sasmīdināt veselus cilvēkus ar normālu un veselīgu humora izjūtu, taču ir lietas, kas man nav dotas... diemžēl.... es ik pa laikam pārlasu, nu manuprāt latviešu satīras un humora "guru" Andreju Skaili .....tas palīdz.... iesaku..... :) :) :)

Pats kā joks

Valmierieti, Tev tiešām nav dots saprast izjokošanu.Ar to lielgabalu taču 1. aprīlī Liesma izsmej tieši un tikai Tevi

Valmierietis

NU ja tiešām tas ir tā, tad tas humors ir tik nu smalks ka izņemot Tevi, ak mans fans, citi kas zina šo manu mazo vājību, to tā nav sapratuši, bet tas jau ir diezgan mazsvarīgi, jo man tiešām patika, un par to arī saku paldies "Liesmiņai", un uz to, tāpat kā uz savu viedokli man ir tiesības....

Gaco Valmierietim

Tā nav dažāda humora izpratne, bet gan vienkārša skaudība no Tava fana puses - viņš ir īsts latvietis.

Paldies, par Lodžiju!!!

Nupat ''LR1'' klausījos ''Krustpunktā'' tur runāja galvenokārt par balkoniem... Es kopā ar īsto ģimeni ienācu daudzīvokļu mājā Stacijas ielā 10 - 1994gadā. Māja bija pēdējā daudzdz. jaunceltne pilsētā ... ''Bartermāja'' kuru izplēsa/uzcēla gandrīz savām rokām pēdējais īstais ''Valmieras Gaļas Kombināta'' direktors. Gribu pateikt Lielo paldies par lodžijām un Ha, (pusvadītājiem) puslodžijām/pusbalkoniem mājas galos!? Pateicoties Jums (uzvārds uz mēles ir bet ārā nenāk) mums nepiemitīs ''balkonbailes'' ir tāda fobija ''Lieliskajā Pieciniekā'' nedzirdēts svešvārds... Jums ir daļa meitas sirds un Skaista mazmeita Ance, sievieši droši vien atskatās uz Jūsu znotu , mazdārziņš uz kuru valsts lūr caur žoga mietiem!? Paldies par saimniecisko Ances brūtgānu un par visu citu!(..) Sandris Grasis/Valmierā |3stāvā pa labi|.

Paldies, par Lodžiju!!!

Paldies, Suhanova kungam!!!

Paldies, par Lodžiju!!!

Paldies, Suhanova kungam!!!

Ko Jūs atļaujaties?

Valmierieti tu neesi sava vārda cienīgs. Serjoz ņem tieši 1aprīlī publicētos tavus Murgus... Šajā datumā tikai vājprātīgais ''Liesmu'' uztver nopietni, ar datoru kombinētas bildes , īsts tramvajs uz Andreja Wolmāra zemes un stikla pērlītēm piekrauts Vikingu kuģis Gaujā citu pavasar(i) u. t. j. Neiedrošinieties ap manu dzimšanas dienu (2. aprīli) vīt intrigas kā arī gādāt/aicināt talciniekus uz mēslu talku ''Liesmas'' lapaspusēs, labi valmierietim neklāsies ja Viņš vēl kādreiz ''Bērnu Labdarības virtuvei'', www.kzc.lv dāvās 70' gadu traukus un ziedos ubaga grašus (20EUR) apjomā. Ziedo labāk www.mff.lv tas tev , taviem pēcnācējiem atmaksāsies līdz septītajai paaudzei... Tā lūk! Sandris Grasis Valmiera '15 40gadi

Sandris Grasis jau Pansionātā ''Rūja''...

Uz tā saukto ''darbu'' eju ļoti labprāt... Man tie ir rokdarbi - Adu šalli brāļa jaunākajai, Viktorijai-Elīnai ! Šogad Jūnijā Vikai paliks 4gadi. Būs'' veca'' kā Pasaule?(..) Viņas māsa apmeklē skolu, pati pagājušajā gadā uzsāka bērndārznieka gaitas. Bērnudārzos vajadzētu mācīt ''Kritisko domāšanu'', vēlāk skolā ''Mediju mācību''...

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri