24. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Boļeslavs, Bērtulis

Piesakies inovatīvu biznesa ideju konkursā „Ideju kauss” un saņem starta kapitālu savam biznesam

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SEB banku rīko inovatīvu biznesa ideju konkursu „Ideju kauss”. Jau septīto gadu konkursa ietvaros topošajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt gan intelektuālu, gan finansiālu atbalstu savu biznesa ieceru īstenošanai.

Inga Priedīte
Inga Priedīte

Šo gadu laikā „Ideju kausā” pieteikti vairāki tūkstoši ideju, pārstāvot visdažādāko nozaru un biznesa nišu klāstu. No inovatīviem produktiem pārtikas rūpniecībā līdz jauniem risinājumiem informācijas tehnoloģiju jomā, no kokapstrādes līdz pat modes dizainam. Daļa, protams, palikušas tikai idejas līmenī, bet daudzas īstenojušās. „Ideju kausa” līdzšinējo veiksmes stāstu vidū ir tiešsaistes somu konstruktors „ArtBag”, spēļu izstrādes platforma „Mighty Engine”, universālais slēgmehānisms „HugLock”, atrakcija „Trakais rotors”, dizaina ragaviņas „Žube”, apģērbu un aksesuāru zīmols „ZIB*” u.c.

2011. gada „Ideju kausā” veiksmīgi sevi pierādīja Inga Priedīte, kura konkursā startēja ar ideju par adītu atstarotāju zīmola attīstīšanu, un pāris gadu laikā viņai to izdevies realizēt arī dzīvē. Pašlaik Inga ar savu komandu attīsta zīmolu „ZIB*”, kura produkti jau iecienīti ne tikai Latvijā, bet arī vairākās eksotiskās zemēs.

„Mums veicas ļoti labi, pašlaik „ZIB*” ir vienota cilvēku komanda, kas mīl savu darbu un izvirza arvien lielākus mērķus. Konkursā piedalījos tikai ar ideju, vēl nezinot, kā to realizēt, bet tagad ir jau gatavs produkts, kas nes peļņu. Mūsu piedāvājums ir ļoti paplašinājies, piedāvājam arī apdrukātus trikotāžas apģērbus, kas top tepat Rīgā, mūsu darbnīcā un ceļo pa visu pasauli. Tie jau bijuši visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Īpašs prieks sūtīt „ZIB*” produkciju uz tik tālām vietām kā, piemēram, Urugvaju vai  Kuveitu,” stāsta Inga.

Inga uzskata, ka „Ideju kauss” ir lielisks sākums veiksmīgam biznesam. „Labākais, ka tajā var piedalīties ikviens, neskatoties uz iepriekšējām prasmēm un zināšanām, lai pieteiktos, jāuzraksta tikai viena A4 lapa, kas ir pa spēkam ikvienam. Kad tas ir izdarīts, notiek ķēdes reakcija - konkursa gaitā top biznesa plāns un spēcīgs pamats biznesam,” skaidro zīmola „ZIB*” izveidotāja.

Lai pieteiktos konkursā, ideju autoriem sava iecere jāizklāsta uz vienas A4 formāta lapas un līdz 15. septembra plkst. 24.00 jāiesniedz „Ideju kausa” mājaslapā www.idejukauss.lv.

Konkurss „Ideju kauss 2013” norisināsies divās kārtās. Labākās biznesa idejas tiks virzītas konkursa otrajai kārtai, un to autori varēs apmeklēt biznesa vadības seminārus, kā arī saņemt individuālas konsultācijas biznesa plāna izstrādei.

Konkursa naudas balvu fonds ir 10 000 latu. Pirmās vietas ieguvējs saņems 5000 latu, 2. vietas ieguvējs – 3000 latu, 3. vietas ieguvējs – 1000 latu. Tiks piešķirta arī speciālbalva — „Eko-inovatīvākā ideja”, un uzvarētājs šajā nominācijā saņems 1000 latu.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri