19. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Vēsma, Fanija

Pieredzē dalās latviešu un igauņu mēbeļnieki

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Liesmu informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bīviņa, jūnija vidū jau otro reizi projekta Koksne un mēbeles ietvaros Vidzemes un Igaunijas pilsētas Veru uzņēmēji tikās izpētes vizīšu ietvaros. Šoreiz vietējos un pārrobežu interesentus uzņēma Latvijas mēbeļu ražotāji. Papildus pieredzes apmaiņai uzņēmēji apvienojās diskusijā par nozares aktualitātēm, secinot, ka vairāku problēmu pamatā ir nozares prestiža trūkums.

Pieredzē dalās latviešu un igauņu mēbeļnieki

Apmainoties viedokļiem par lietu kārtību robežai Latvijas un Igaunijas pusē, uzņēmēji pauda iespaidus gan par redzēto citos uzņēmumos, gan izteicās par būtiskākajiem šķēršļiem savā uzņēmējdarbībā un nozarē kopumā. Interesentiem bija iespēja viesoties četros ražojošos uzņēmumos: vienā no lielākajiem mūsu valsts mēbeļu ražotājiem SIA Avoti SWF, kas prāvos apjomos ražo priedes masīvkoka mēbeles, dārza mēbeļu ražošanas uzņēmumā SIA Ekju, mēbeļu un citu koka produktu ražošanas uzņēmumā SIA Kampenuss Furniture un nesen dibinātajā koka un alumīnija logu un durvju ražošanas uzņēmumā SIA Woodheart.

TIKKO IESKRĒJUŠIES. Ir ko redzēt arī nesen Burtnieku novada Valmieras pagasta Valmiermuižā atklātajā SIA Woodheart ražotnē, kur ar pavisam vēl neliela prasmīgu kokapstrādes speciālistu kolektīva rokām top koka logi Zviedrijai un arī citi augsti kvalitatīvi galdniecības izstrādājumi. Foto no projekta Koksne un mēbeles arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Jūlijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri