Pielikts punkts lieliskai sezonai

- 31.Oktobris, 2017

Ar graujošu 6:0 uzvaru pār FK Staiceles Bebri sestdien Staicelē treknu punktu Komanda.lv 1. līgas čempionāta veiksmīgajai sezonai pielikuši VALMIERA GLASS VIA futbolisti.

ČEMPIONI SEZONAS IZSKAŅĀ. Gandrīz pilnā sastāvā: Uldis Pūcītis (pirmajā rindā no kreisās, komandas kūrētājs, futbola kluba viceprezidents), Roberts Rainers Cipe, Alvis Dubovs, Alvis Jaunzems, Oskars Madis Miķelsons, Mārcis Ērglis, Niks Savaļnieks, Gatis Ērglis (otrajā rindā no kreisās), Valdis Veinbergs, Normunds Zvejnieks, Ģirts Treimanis, Elvis Arnavs, Dairis Zariņš, Mārtiņš Dubro, Elmārs Sietiņsons, Valts Jaunzems, Artūrs Bankavs, Kristers Lūsiņš, Kārlis Zvirbulis un Kaspars Ribaks. Ārpus šīs bildes un spēles: Matīss Kučinskis, Kārlis Jākabsons, Artūrs Pallo, Raivis Risbergs, Nauris Ģērmanis, Ulvis Bērziņš, Klāvs Kramēns un Vairis Velme. J. Līgata foto

Lai arī ar čempionu titulu jau kabatā, valmierieši uz Ziemeļvidzemes kaimiņpilsētu nebūt nebrauca pēdējā ķekša pēc. Uzdevums — nezaudēt ne spēli — joprojām bija visu mūsu futbolistu galvās, kā arī komandas galvenā trenera Gata Ērgļa pierakstu blociņā. Staicelē vēlā rudens drēgnumā laukumā izgāja teju visi šīs sezonas zelta kaldinātāji.Abu komandu cits citu labi pazīstošie futbolisti spēli uzsāka īsti kaujinieciskā noskaņojumā. Likās, ka maisam gals jau vaļā, kad  spēles 6. minūtē pēc lieliska individuāla reida pa laukuma labo malu un tikpat lielisku vārtu guvumu noslēgumā atzīmējās valmieriešu aizsargs Roberts Rainers Cipe. Nekā nebija — lai arī viesiem bumba vairāk pieturējās pie kājas, atslēgt Adriana Miņina vārtus puslaika turpinājumā viņiem tā arī neizdevās.Sākoties otrajam puslaikam, Ērglis laukumā laida četrus jaunus spēlētājus, to vidū arī nupat par Latvijas čempionu U-18 vecuma grupā kļuvušo Alvi Jaunzemu (viņam arī šī turnīra labākā uzbrucēja gods). Jāpiebilst, ka kopā ar Alvi šo izcilo panākumu Vidzemes futbola centra komandai cementēja arī citi Valmieras futbolisti — Kristers Lūsiņš, Klāvs Kramēns un Vairis Velme.