21. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Monvīds, Egita, Emīls

Piektā uzvara šosezon

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Sestdien Latvijas futbola čempionāta 1. līgas turnīrā 17. kārtas spēli savās mājās Jāņa Daliņa stadionā vadīja Valmieras FK/BSS komanda, kas uzņēma BFC Daugava II komandu no Daugavpils. Līdz šai spēlei daugavpiliešiem turnīra tabulā bija par četriem punktiem vairāk nekā valmieriešiem. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pirmajā aplī pārāki ar 2:1 bija mūsu kājbumbas meistari.

Attēlā: AIZSARDZĪBA. Rai­mon­da Brē­žas (no krei­sās) še­fī­bā val­mie­rie­šu aiz­sar­gu lī­ni­ja (Ar­tūrs Pet­rivs, Kas­pars Ba­cis un Kār­lis Lā­cis) ša­jā spē­lē ne­de­va ne­kā­das ce­rī­bas pre­ti­nie­ku uz­bru­cē­jiem.

Piektā uzvara šosezon

Šajā spēlē mūsējiem nācās iztikt bez pirmā apļa spēles uzvaras vārtu autora Alvja Dubova, toties vērtīgs bija Artūra Pallo papildinājums pussargu līnijā. Mūsējo vārtu sargāšana šoreiz tika uzticēta Kasparam Ribakam, pieredzējušais Ingus Ķirsis spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Cīņa iesākās visai vētraini, valmieriešu centība, uzbrūkot jau no paša sākuma, ātri vien vainagojās panākumiem, vispirms 12. minūtē pēc komandas biedra ātras piespēles teicams un vārtsargam neņemams sitiens padevās Rihardam Deperam - 1:0. Vienā elpas vilcienā tikai divas minūtes pēc pirmo vārtu guvuma ātrā pretuzbrukumā Dāvis Gaigals panāk 2:0. Viesiem šoks, pretinieku treneris gatavs saviem aizsargiem izrakstīt vilka pasi. Turpinājumā laukuma saimnieki turpināja savu ofensīvu, vairākās labās epizodēs diemžēl pietrūka vien paša izšķirošā - precīza noslēguma. Ar vēl lielāku bezzobainību saspēlē izcēlās viesi, kas, apbruņojušies ar vairākiem gruzīniem, it neko nespēja paveikt pret mūsu aizsardzības bastionu, ko pārliecinoši diriģēja mūsējo kapteinis Raimonds Brēža. Viesu uzbrucēja nomaiņa jau spēles 31. minūtē bija apliecinājums mūsu aizsargu lieliskajai spēlei.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
11. Septembris, 2010

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

Sports laikrakstā Liesma.

Priecājos, ka beidzot laikrakstā Liesma paliek ļoti maz rakstu par sportu. Citreiz bija trešā daļa avīzes veltīta visādiem rezultātiem un spēļu aprakstiem, kuri lielākajai daļai lasītāju neinteresē. Pēdējos laikrakstus ir patīkami lasīt - rajona un pilsētas aktualitātes, apraksti par mūsu rajona lauksaimniekiem un uzņēmējiem utt. Lai vēl ieekonomētu , varējāt arī iztikt bez TV programmas. Tagad digitālajā TV vajag tikai nospiest uz dekodera pults podziņu EPG - un programma visiem kanāliem pieejama elektroniski uz TV ekrāna un par velti.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri