21. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Severīns, Urzula

Pieejama kvalitatīva rehabilitācija

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Atzīmējot Pasaules fizioterapijas dienu, Vidzemes slimnīcas Vidzemes Rehabilitācijas centrā notika «Atvērto durvju» pasākums.

Pieejama kvalitatīva rehabilitācija

Tā mērķis – ģimenes ārstus, uzņēmumu pārstāvjus, Aizsardzības ministrijas un Zemessardzes pārstāvjus iepazīstināt ar Rehabilitācijas centra (VRC) medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem un to sniedzējiem – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstiem, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, audiologopēdiem, fizikālās terapijas māsām, kā arī parādīt nesen atvērto pārbūvēto rehabilitācijas nodaļu.

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Inta Kezika prezentēja VRC medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas pieejami gan dienas stacionārā, gan ambulatori, gan valsts finansēti, gan no katra paša maciņa apmaksāti, pastāstīja par jaunajām rehabilitācijas programmām un procedūrām, ko sniedz VRC fizioterapeiti un pārējie speciālisti, kā arī atgādināja par valsts apmaksātajiem medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumiem Nacionālo bruņoto spēku karavīriem un zemessargiem.

Rehabilitācijas nodaļas virsmāsa Inta Sīka viesus iepazīstināja ar pārbūvēto rehabilitācijas nodaļu, kur ir ērtas un drošas palātas stacionāra pacientiem un pārdomāti izplānotas un iekārtotas telpas speciālistiem.

Daloties iespaidos, viesi atzina, ka redzētais patīkami pārsteidzis un ļāvis labāk saprast, kā rehabilitācijas centra speciālisti var palīdzēt pacientiem atgūt veselību pēc insulta, traumām un operācijām. Ģimenes ārste un slimnīcas valdes locekle Guna Poikāne, novērtējot pārbūvēto nodaļu un piedāvātos pakalpojumus, uzsvēra: «Sajutām nodaļā valdošo patīkamo gaisotni. Un tādus apstākļus, kādos tagad te var strādāt un rehabilitēties, nodaļas personāls un pacienti jau sen bija pelnījuši!»

MEDICĪNISKĀS REHABILITĀCIJAS PAKALPOJUMI, kas pieejami gan dienas stacionārā, gan ambulatori, ir gan valsts finansēti, gan no katra paša maciņa apmaksājami. Interesentus ar rehabilitācijas centra un nodaļas iespējām iepazīstina nodaļas virsmāsa Inta Sīka.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
20. Septembris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri