24. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Piedāvā sešus studiju virzienus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pirmdien, 25. jūnijā, Vidzemes Augstskolā (ViA) sāksies studentu uzņemšana pamatstudijām 2018./2019. studiju gadam vienotajā pieteikšanās sistēmā www.latvija.lv. Savukārt maģistrantūras studijām pieteikšanās notiks magistri.va.lv. Šogad ViA varēs uzsākt studijas 9 pamatstudiju un 6 maģistra studiju programmās. Pieteikumi elektroniski jāiesniedz līdz 10. jūlijam.

Piedāvā sešus studiju virzienus

Kopumā ViA piedāvā studijas 16 programmās sešos studiju virzienos — Biznesa vadība, Informācijas tehnoloģijas, Mehatronika, Būvniecība, Komunikācija, mediji un pārvaldība, kā arī Tūrisms un atpūta.

Interesenti gaidīti pirmā līmeņa (koledžas) studiju programmās: «Informācijas tehnoloģijas», «Mehatronika», «Koka ēku celtniecība un ekobūves», kā arī bakalaura studiju programmās: «Biznesa vadība», «Informācijas tehnoloģijas», «Komunikācija un sabiedriskās attiecības», «Mediju studijas un žurnālistika», «Tūrisma organizācija un vadība», «Mehatronika».

Pieteikšanās maģistra — «Biznesa vides vadība», «Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība», «Mediju un informācijas pratība», «Virtuālā realitāte un mobilās tehnoloģijas», «Kiberdrošības inženierija» un «Tūrisma stratēģiskā vadība» — līmeņa studijām būs atvērta tikai elektroniski no 25. jūnija līdz 10. jūlijam, savukārt doktora «Sociotehnisku sistēmu modelēšana» — studiju programmā  pieteikšanās notiks klātienē — Vidzemes Augstskolā no 25. jūnija līdz 24. augustam.

Vidzemes Augstskola 2018./2019. akadēmiskajā gadā piedāvā vairāk nekā 550 budžeta vietu.

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām reflektantiem, kas pieteikušies pamatstudijām, obligāti personiski jādodas uz kādu no Latvijas augstskolu uzņemšanas punktiem, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums studijām augstskolā. ViA Valmierā, Cēsu ielā 4, apstiprināt iepriekš iesniegtos elektroniskos pieteikumus varēs no 3. līdz 6. jūlijam, kā arī 7. jūlijā un 10. jūlijā. Tāpat darbosies Vidzemes Augstskolas uzņemšanas punkts Rīgā, 11. novembra krastmalā 29, no 3. līdz 6. jūlijam un 10. jūlijā.

Vidzemes Augstskola sniedz kvalitatīvas un elastīgas studiju programmas, kurās veiksmīgi tiek līdzsvarota teorija un prakse. Tās tiek pielāgotas aktuālām sabiedrības vajadzībām un pārmaiņām darba tirgū. Studiju kvalitāti nodrošina pieredzējuši un profesionāli docētāji, progresīvas studiju formas, kā arī paši studenti, kuri zina, ko vēlas sasniegt, un prot gūt panākumus!

Informācija par studijām un uzņemšanu Vidzemes Augstskolā: mob.t.: 26182255, e-pasts: uznemsana[at]va.lv

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
13. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri