17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Piedalies Valmieras Mākslas dienu akcijā Soļi!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Nejauši ieraudzīt mākslas darbu vai doties to meklēt pilsētvidē – aicinām piedalīties akcijā Soļi no 1. aprīļa Valmieras Mākslas dienu #Soļi.Pilsēta.Es laikā.

Piedalies Valmieras Mākslas dienu akcijā Soļi!

Astoņās vietās pilsētvidē būs skatāmas Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstādes. Interesentiem tiek dots pirmais pavediens – akcijas atklāšana notiks Valmieras autoostā 1. aprīlī pl. 10. Taču, kuras ir pārējās izstāžu norisei neierastās vietas, akcijas dalībnieki aicināti uzzināt, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) no 1. aprīļa saņemot mākslas karti vai nejauši pilsētvidē atrodot akcijas Soļi kādu no punktiem. Karte slēpj vēl vienu uzdevumu – apmeklējot katru mākslas punktu, ir jāatbild uz jautājumiem, atbildi ierakstot mākslas kartē. Tā līdz 26. aprīļa pl. 17 jāiesniedz Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā (Purva iela 12). Pareizo atbilžu autoriem būs iespēja saņemt pārsteiguma dāvanas noslēguma pasākumā.

Astoņos Mākslas dienu akcijas punktos būs skatāmi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu darbi glezniecībā, grafikā, fotomākslā, keramikā, vides mākslā, dizainā un objektu mākslā.

Akcijas noslēgums notiks 27. aprīlī pl. 15 Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā. Jāpiemin, ka 27. aprīlī no pl. 11 skolā norisināsies Atvērto durvju diena. Interesentiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, iepazīties ar pedagogiem un apskatīt mācību telpas. Tāpat pl. 14 pie skolas tiks atklāts 3. kursa audzēkņu apgleznots Mākslas soliņš, kas top pasniedzējas Ivetas Gudetas vadībā.

No 1. aprīļa līdz 1. maijam Valmierā norisināsies Mākslas dienas, radošās norises apvienojot tematikā #Soļi.Pilsēta.Es. Programma skatāma Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv (sadaļā Kultūra) un www.visit.valmiera.lv. Piedalies un pastāsti par iespaidiem, sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #Soļi.Pilsēta.Es.

Māksla – klātesoša it visā. Tā runā ar pilsētu un tevi, aicina atklāt un doties tālāk. Rast jaunu sākumu, virzienu un iedvesmu.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
22. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri