24. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

Pensiju un pabalstu apmēra noteikšana un izmaksa pēc eiro ieviešanas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pabalsti un pensijas pēc eiro ieviešanas dienas tiks izmaksāti eiro, ievērojot oficiālo maiņas kursu. Pensiju izmaksu datumi nemainīsies, tikai visas izmaksas tiks veiktas eiro.

Pensiju un pabalstu apmēra noteikšana un izmaksa pēc eiro ieviešanas

Kā tiks konvertētas un noapaļotas izmaksājamās pensiju un pabalstu summas?

Latu konvertācija uz eiro līdz galīgā lēmuma pieņemšanai par eiro un lata konvertācijas kursu plānotas atbilstoši Latvijas Bankas pašlaik noteiktajam valūtas maiņas kursam EUR 1 = LVL 0,702804.

Pensijas apmērs, kas jāizmaksā pēc eiro ieviešanas, tiks noteikts pēc oficiālā konvertācijas kursa: latus dalot ar 0,702804 un noapaļojot līdz veseliem eiro centiem saskaņā ar Eiro ieviešanas kārtības likuma 6. pantā iekļauto matemātiskās noapaļošanas principu, t.i., noapaļojot līdz tuvākajam centam, ņemot vērā trešo zīmi aiz komata. Ja trešā zīme aiz komata ir no 0 līdz 4, tad centa vērtība nemainās. Ja trešā zīme aiz komata ir no 5 līdz 9, tad cents tiek apaļots par vienu vērtību uz augšu.

Pašlaik iedzīvotāja ienākuma nodokli ietur no pensijām, kas lielākas par 165 latiem. No kādas summas veiks atvilkumus, kad pensiju izmaksās eiro?

Ar ienākuma nodokli neapliekamo summu noteiks, ņemot vērā oficiāli noteiktu eiro kursu un piemērojot noapaļošanas principus. Tas nozīmē, ka, 165 latus, konvertējot uz eiro, nodokli atvilks no pensijām, kas būs lielākas par 234,77 eiro.

Par LATU/PRET eiro

Paraksties pret Latvijas nodevējiem – Eirotomāniem arzemju banku pakalpiņiem, kas grib iznīcināt Latvijas neatkarību, iznīcinot tās ekonomiskās neatkarības instrumentu - Latvijas Latu, kas vienlaikus ir Latvijas pastāvības, neatkarības un identitātes simbols. Paraksties PAR STIPRU LATVIJAS LATU !!! http://manabalss.lv/pret-eiro-ievie-anu-latvij-/show?mode=all&type=top
Palīdzi ietaupīt nodokļu maksātāju naudu un palīdzi vel savākt nepieciešamās 1198 balsis, lai Referendums „Par Latvijas ekonomiskās neatkarības saglabāšanu –PAR LATU/PRET EIRO” notiktu jau 2013.gada 1.jūnijā kopā ar Pašvaldību vēlēšanām. Paraksties un informē sociālajos portālos arī savus draugus un radus arī, visus, kam nav vienaldzīga Latvijas neatkarība !!! http://manabalss.lv/pret-eiro-ievie-anu-latvij-/show?mode=all&type=top

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri