21. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Linda, Janīna

Peldēšana notiks Gaujas ūdenī!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Miķelim un lielai daļai valmieriešu arīdzan jau aizmirsies, pirms cik gadiem ar lielu pompu tika ielikts pamats jaunajam Valmieras peldbaseinam. Toreiz klāt bija arī izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Sen pagājuši – būs jau kāds pusducis – arvien jauni, atkal un atkal uz priekšu pārceltie baseina nodošanas ekspluatācijā nodošanas termiņi. Vēl martā vietējie peldēt mācētāji un arīdzan nemācētāji vēl cepās par celtnieku un visādu citādu baseina aprīkotāju gliemeža gaitu, bet šodien, kad maijs ārā finišē ar pat pērnajai vasarai neraksturīgiem plus grādiem, vairums no viņiem vairs neuztraucas – tūlīt taču varēs baudīt Gaujas viļņu spirdzinošo vēsumu, kas pie tam būs par baltu velti atšķirībā no jaunā peldbaseina labumu izmantošanas.

Peldēšana notiks Gaujas ūdenī!

Izrādās, ministrs Kārlis par Valmieras baseinu gluži aizmirsis nav un joprojām gaida ielūgumu uz tā atklāšanu. Miķelis, pirms pāris nedēļām pavisam nejauši saskrienoties ar Latvijas izglītībā līdz šim  kardinālāko nacionālpatriotisko reformu tēvu kādā kaimiņu novadā, gan nepavaicāja, vai ministram plānos par godu valmieriešu pirmajām peldēm jaunajā baseinā arī jaunas peldbikses iegādāties un pašam ekskluzīvo ūdeni noprovēt, taču vienu jautājumu tomēr uzdeva.

Vai pošaties uz Valmieras peldbaseina atklāšanu samērojamā nākotnē?

Tas ir labs jautājums. Valmieras peldbaseins, cik man zināms, top veiksmīgi. Man ir bijusi iespēja piedalīties tā pamatakmens likšanā, un tas nebija nemaz tik sen... Ne tik ļoti sen, bet valmierieši noteikti un mērķtiecīgi domā par savas sporta infrastruktūras attīstību, un es domāju, ka Valmierai ir visas iespējas kļūt arvien sportiskākai. Un peldbaseins, patiesību sakot, ir ļoti laba lieta un Valmierai vajadzīgs.

VAJADZĒS VAI NĒ? Teju puse jaunā baseina ēkas pirmā stāva pilna ar jaudīgiem filtriem. Foto no Miķeļa arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
30. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri