24. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Pedagogi tiekas Rūjienā sportiskā gaisotnē

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītās nedēļas izskaņā Rūjienas vidusskolā pulcējās aptuveni 260 pedagogi, lai piedalītos Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Valmieras starpnovadu organizācijas sporta spēlēs. Šī ir iespēja skolotājiem satikties pirms mācību gada sākuma, lai neformālā gaisotnē atpūstos un kolektīvi saliedētos. Kopā sporta spēlēs piedalījās 12 komandas.

Pedagogi tiekas Rūjienā sportiskā gaisotnē

Rūjienas vidusskolas arodorganizācijas vadītāja Silva Liepiņa uzsvēra, ka šis ir ļoti sens un jauks pasākums, kas ikgadēji norisinās augusta vidū, beidzoties pedagogu vasaras atvaļinājumam. Katru gadu sporta spēlēm ir cita tematika, šoreiz — «Rūjienā dzīvo zaļi». To organizatoriem izdodas izdomāt aizvien jaunas aktivitātes, lai tās neatkārtotos un dalībniekiem būtu interesanti.

Vieta pasākumam izvēlēta tādēļ, ka iepriekšējā gadā Rūjienas komanda ieguvusi visvairāk punktu. Tas reizē ir gods un patīkamas rūpes uzņemt visus dalībniekus pie sevis, kā atzīst šīgada notikuma  organizatori, kuri spēlēs nepiedalās. Komandas iepriekš sagatavo vienotu noformējumu un priekšnesumu, kā stādīties priekšā, tas tiek vērtēts.

Lielāko punktu skaitu par noformējumu ieguva Rencēnu pamatskola, kam sekoja Kocēnu pamatskola un Valmieras Gaujaskrasta vidusskola Jumaras ielā. Skolotāji savu radošumu demonstrēja priekšnesumu laikā – bija sagatavoti panti, dziesmas, etīdes un dejas. Kā labāko žūrija atzina Kocēnu vidusskolu. Otro vietu ieguva Valmieras pilsētas 6.PII «Kārliena», savukārt trešie – Valmieras Gaujas krasta vidusskola, Leona Paegles ielā.

KOCĒNU PAMATSKOLAS variācija par zaķīšu pēršanos pirtiņā. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri