25. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Māra, Marita, Mārīte

Pedagogi izzina vides jautājumus Ventspilī

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Aizvadītajā nedēļā Ventspils Pārventas pamatskolā norisinājās Ekoskolu Vasaras forums 2018, kur pulcējās pedagogi un skolēni no Latvijas zaļākajām skolām, lai iegūtu jaunu pieredzi gan no nozares profesionāļiem, gan citiem skolotājiem. No Valmieras pasākumā piedalījās pārstāvji no Valmieras 2.vidusskolas (V2V), Valmieras Viestura vidusskolas un Lazdiņas privātās pamatskolas «Punktiņš» struktūrvienības «Zaļā skola». Foruma laikā dalībnieki uzturā lietoja tikai veģetāru pārtiku un atteicās no gaļas.

Pedagogi izzina vides jautājumus Ventspilī

Daniēls Trukšāns, kas ir Ekoskolu koordinators, iepazīstināja ar izmaiņām un kritērijiem, kas stāsies spēkā nākamajā mācību gadā, lai iegūtu Ekoskolas karogu. Viņš uzsvēra, ka ir būtiski skolēnos radīt dziļāku izpratni, kāpēc vides aktivitātes ir būtiskas, lai bērni apzinātos savas darbības un to sekas. V2V Ekoskolas koordinatore Ņila Zaiceva atzina, ka kritēriji ir ļoti augsti, tāpēc viņa ar nepacietību gaida pagājušā mācību gada rezultātus, kas tiks paziņoti augusta beigās. Maijā skolu apciemojusi komisija, kuru Ekopadomes pārstāvji iepazīstināja ar savām aktivitātēm. Skolēni skaidroja, kādi pasākumi un darbības notiek skolā un kā viņi rūpējas par vides sakopšanu, piemēram, šogad V2V skolas radiatorus aprīkojuši tā, lai varētu regulēt siltuma padevi, tā ietaupot un neizniekojot dabas resursus.

ATKRITUMU monitorings bija viena no forumā īstenotajām aktivitātēm, kuras laikā tapusi arī  kopbilde, kas uzņemta Staldzenes pludmalē. Dalībnieki uzskaitīja atkritumu veidus, lai varētu izprast atkritumu veidošanās cēloņus. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri