20. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Pavasarīgas emocijas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 
Pavasarīgas emocijas

Jau esam pārlaiduši martu — kaķu mēnesi, taču siltāka laika parādīšanās mūsu klimatiskajā joslā dzen no tumsas ārā uz gaismu ne tikai kurmīšus. Kaut parkos un skvēros koki un krūmi joprojām bez lapām, jaunatne iet dzīvē! Interesanti pavērot šodienas tīņus viņu tik iecienītajā vietā — Karātavu kalna skvērā, kur ik rītu noteiktu distanci veic sešas no mūsu ģimenes astoņām kājām.

Jau vairākus rītus pēc astoņiem viņi abi — puika un meitene — tur čupojas. Nē, nekas ļauns jau tur nav, vienkārši divi noteikti vēl pamatskolas tīņi — viņš pelēkā jakā ar kapuci, viņa tieši tāda pati melnā — nu tik sirsnīgi bučojas, ka prieks! Tā teikt, veselīgs adrenalīns pirms iešanas pie tāfeles... Patīk, ka abi jaunie mīļotāji joprojām pret apkārtējiem kautrīgi, tāpēc atvirzās viens no otra, kamēr mūsu sešas kājas rātni paiet garāk, pēc tam atkal šmiukstinās. Man nav žēl, lai tur sanāk pāris, skolas laika mīlestība jau tā tīrākā, stingrākā, tā esmu kaut kur lasījis.

Ir dažam rīta stundā pirms skolas iešanas skvēriņā arī citāda nodarbe. Es te nerunāju par pieaugušām kundzītēm, kuras par varītēm manās uz nomaļākiem celiņiem, lai... uzvilktu rīta dūmu! Dzīvē gadās visādi — varbūt tiešām solīdi ģērbtajai dāmītei, kura cauri visiem dubļiem ar šosezon modīgajām bezpapēžu laķenēm kājās izlaipojusi līdz krūmu stādījuma aizsegam, viss līdz tādai brošai privātajā dzīvē sagriezies, ka bez rīta pīpja pat uz darbu negribas doties... Vairs nebrīnos, ka ar cigaretēm tur niekojas arī skolas puikas, gan jau arī pa kādai meitenei.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Aprīlis, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri