20. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Patriotiskās noskaņās aizvadīts radošais pasākums Radi, rādi, raidi 2018

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras tehnikumā norisinājās tradicionālais profesionālo izglītības iestāžu radošais pasākums «Radi, rādi, raidi». Tas ik gadu pulcē profesionālo skolu audzēkņus, kas demonstrē savus sasniegumus interešu izglītības jomā. Šogad pasākuma tēma patriotiska, veltīta Latvijas simtgadei — Mēs augam Tev, Latvija!

Patriotiskās noskaņās aizvadīts radošais pasākums Radi, rādi, raidi 2018

Pasākuma viesus priecēja talantīgie dziedātāji no Valmieras tehnikuma un Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālās struktūrvienības, kā arī interešu izglītības kolektīvi no Smiltenes tehnikuma, Smiltenes tehnikuma Alsviķu struktūrvienības, Priekuļu tehnikuma, Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolas, Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas un Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.

Koncerta laikā ar dažādiem aizkustinošiem un sirsnīgiem priekšnesumiem tika izdejots un izdziedāts Latvijas vārds. Valmieras tehnikuma vokālais ansamblis pasākumā startēja ar četrām dziesmām. Kā pirmo ansamblis izpildīja I. Busuļa un K. Vērdiņa dziesmu «Debesis», turpinājumā skanēja A. Palkeviča un G. Rača dziesma «Tev līdzās». Pēc tam sekoja R. Pleinica un E. Valtera dziesma «Viss jau ir bijis», savukārt noslēguma dziesma tika veltīta žūrijai — T. Kleina un G. Rača «Dziesma par laimi». Ansambļa vadītājs Imants Točs. Valmieras tehnikuma Rankas teritoriālā struktūrvienība  duetā izpildīja R. Kaupera dziesmu «Tu izvēlējies palikt», vadītājs Juris Krūze.

«Koncerta noskaņa bija superīga un raisīja ļoti patriotiskas sajūtas,» pēc savas uzstāšanās  iespaidos dalījās Priekuļu tehnikuma audzēkņi. Arī pedagogi neslēpa sajūsmu un pēc priekšnesumiem cēlās kājās, lai aplaudētu un uzgavilētu jauniešiem. Miks Kristians Sekalis no Smiltenes tehnikuma uzstājās ar savu grupu «Bultas», kas bija viena no publikas favorītiem. Miks atzina: «Šī nav pirmā reize, kad publika burtiski uzsprāgst piedziedājuma laikā, bet sajūta bija lieliska. Mēs esam īpaši ar to, ka izpildām savas oriģinālās dziesmas, kas gandarījumu padara vēl lielāku.»

Pasākuma vadītāja Kristīne Bulka noslēgumā minēja, ka visu koncerta laiku jutusies laimīga, jo dalībnieku acīs redzējusi dzirkstelīti. Kristīne aicināja to nezaudēt un turpināt apmeklēt interešu izglītības pulciņus, lai jau nākamgad maijā tiktos atkal un ikvienu priecētu ar jauniem priekšnesumiem!

Rezultātus un iegūtās vietas būs iespēja uzzināt tad, kad visos vēsturiskajos Latvijas novados būs notikuši profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu radošie pasākumi «Radi, rādi, raidi 2018».

Vidzemes reģiona konkursu šajā gadā rīkoja Valmieras tehnikums, kas jauniešus uzņēma mājīgajās skolas telpās. Ik gadu šis radošais pasākums notiek citā Latvijas vietā. Šādas kopā sanākšanas galvenais mērķis ir saglabāt un pilnveidot profesionāli izglītojošajās skolās interešu izglītību kā kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju.

TALANTĪGIE DZIEDĀTĀJI no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas. Publicitātes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
24. Maijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri