18. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Patrioti saņēmuši augstus apbalvojumus

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus.

Patrioti saņēmuši augstus apbalvojumus

Uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents uzsvēra, ka Rīgas pilī tiek godināti cilvēki, kas ir veicinājuši mūsu valsts un tautas brīvestību. Cilvēki, kas ir mūsu tautas spēka nesēji un tās likteņa veidotāji. Un šie apbalvojumi ir augstākais valsts cieņas apliecinājums viņu paveiktajam Latvijā un Latvijai.

Visus apbalvotos vieno izcila Tēvijas mīlestība un pašaizliedzīgs darbs Latvijas labā. Par izcilu darbu profesijā, mūža ieguldījumu un panākumiem bagātu darbību Rīgas pilī svinīgā ceremonijā kopā tika pasniegti 93 augstākie valsts apbalvojumi.

No Valsts prezidenta rokām apbalvojumus saņēma arī četri valmierieši.

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru saņēma un par ordeņa kavalieri tika iecelta Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra izglītības metodiķe Daina Liepiņa, saņemot augsto apbalvojumu par mūža ieguldījumu izglītības darbā un surdopedagoģijas attīstību Latvijā. Šis pats augstais apbalvojums arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas šaha nodarbību pasniedzējam Elmāram Gulbim, novērtējot skolotāja veikumu un pateicoties par ieguldījumu izglītības darbā un skolu jauniešu patriotiskajā audzināšanā.

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls 2019. gada 8. aprīlī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Atzinības krusta IV šķiru un iecelt par ordeņa virsnieku uzņēmēju SIA «V.L.T.» valdes priekšsēdētāju Pāvilu Mežalu. Novērtēts Mežala kunga mūža ieguldījums tautsaimniecībā un uzņēmējdarbības veicināšanā Latvijā. Un augsto valsts apbalvojumu saņēma arī mūsu kolēģis, laikraksta «Liesma» ilggadējais žurnālists Aivars Kārlis Ustups. Aivars valsts apbalvojumu saņēmis par ieguldījumu kultūrā, Latvijas sabiedrības labā un žurnālistikā. Rīgas pilī Aivars teica: «Gods kalpot neatkarīgai žurnālistikai», par ko saņēma citu godināto vētrainus aplausus.

Triju Zvaigžņu ordenis šā gada maijā pasniegts 49 personām, Viestura ordenis – 11 personām un Atzinības krusts – 43 personām.

VALSTS APBALVOJUMUS no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa rokām saņēmuši Daina Liepiņa, Elmārs Gulbis, Aivars Ustups un Pāvils Mežals. Latvijas Valsts prezidenta kancelejas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Maijs, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri