25. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Līksma, Bārbala

Patīkami jaunumi lauksaimniekiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pēdējās nedēļas nākušas ar priecīgām ziņām spēkratu lietotājiem. Faktiski mūs neskar sen gaidītā atļauja beidzot Saūda Arābijā pie auto stūres sēsties arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Jā, kopš pagājušās svētdienas vairs nav spēkā pasaulē pēdējais palikušais tabu stūrēt spēkratu arī sievietēm. Tāpēc jau šonedēļ šeihu meitas, sievas, mīļākās un vienkārši platoniskās draudzenes droši pārvietojas pa Saūda Arābijas perfektajām šosejām ar poršiem, bentlijiem, jaguāriem un vēl dažādiem citiem dārgiem motorizētiem zvēriņiem. Nu, tieši tāpat, kā to dara labi situētas dāmas Latvijā... Lai dzīvo dzimumu līdztiesība un iespēja tikt pie lepniem vāģiem pat tad, ja dzimtas īpašumā nav pāris naftas urbumu!

Patīkami jaunumi lauksaimniekiem

Toties vistiešākajā veidā mūs skar šīs nedēļas ziņa no Ministru kabineta — valdība atbrīvojusi lauksaimniekus no autoceļa lietošanas nodevas (vinjetes) maksāšanas!

Par šīm lietām vērts pastāstīt arī sīkāk. Apstiprināta autoceļu lietošanas nodevas maksāšanas (vinjetes), iekasēšanas un administrēšanas kārtība, kas nosaka, ka autoceļu lietošanas nodevas maksātājs — autoceļu lietošanas nodevas atbrīvojuma saņēmējs pirms autoceļa lietošanas uzsākšanas laika saņem atbrīvojumu no nodevas par laika posmu no 10. jūlija līdz 30. septembrim.

Atbrīvojumu var saņemt, izmantojot CSDD nodrošināto e-pakalpojumu, norādot konkrēto transportlīdzekli un datumu, kad izmanto atbrīvojumu. Kārtība stāsies spēkā no 2018. gada 1. jūlija.

DRUSCIŅ LĒTĀK SANĀKS. Protams, šāds Claas monstrs lauksaimnieku iedzen kredīta apskāvienos uz ilgāku laiku, tomēr par šāda jaudīga traktora pārvietošanos pa lielceļiem turpmāk vairs nebūs jāmaksā tā sauktā autoceļu lietošanas nodeva jeb vinjete. Gunta Vīksnas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
28. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri