24. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Pasniegs Valmieras pašvaldības apbalvojumu „Balvu izglītībā 2013”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

3.oktobrī  Valmieras kultūras centrā tiks sveikti Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma „Balva izglītībā 2013” laureāti. Apbalvojumu  saņems 28 vispārējo, speciālo, profesionālo, pirmsskolas  un interešu izglītības iestāžu pedagoģiskie darbinieki. Tie ir skolotāji, ar kuru darbu var lepoties ikviens. Raksturojot šo pedagogu veikumu, kolēģi min: pašaizliedzību, aktivitāti, radošu un inovatīvu pieeju mācību procesam, augstu profesionālo meistarību, prasmi attīstīt katra skolēna individuālās spējas, bet pāri visam – mīlestību uz savu darbu, skolojamiem un izglītību - vērtību, kas nekad nenoveco.

Pasniegs Valmieras pašvaldības apbalvojumu „Balvu izglītībā 2013”

Šogad apbalvojumu saņems Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Eva Pētersone un bioloģijas skolotājs Uldis Paeglis, Valmieras Valsts ģimnāzijas sociālais pedagogs un sporta skolotāja Maija Priedīte, kā arī  Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis. Tāpat sumināta tiks Valmieras sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā Inese Zēģele un direktora vietnieks IT jomā Mārtiņš Ābele, Valmieras Viestura vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga Lapsiņa un Valmieras Viestura vidusskolas sociālo zinību un ekonomikas skolotāja Ludmila Gammeršmidte. „Balvu izglītībā 2013” saņems arī Valmieras  5.vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Inga Eicēna un matemātikas skolotāja Dzidra Dreija, Valmieras Pārgaujas sākumskolas latviešu valodas un literatūras skolotājas Dzintra Indriksone un Ilona Ozoliņa, kā arī Valmieras 2.vidusskolas informātikas un ekonomikas skolotājs Vjačeslavs Piskunovs un bioloģijas un dabaszinību skolotāja Sanita Novožilova.

Par ieguldījumu basketbola popularizēšanā un teicamiem rezultātiem sagatavojot jaunos sportistus Latvijas basketbola līgas čempionātiem, balvu saņems Valmieras Bērnu sporta skolas pedagogs Alvils Kaufmanis, savukārt Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja Kristīne Zemļicka – Brālēna saņems apbalvojumu par radošu darbību pedagoģiskajā procesā un ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā. Valmieras Jaunatnes centra „Vinda” vokālās studijas „Ķipari” un „Bēbīšu skola” vadītāja Inese Krujēle tiks godināta par ilggadīgu, pašaizliedzīgu un radošu darbību, kā arī prasmi veidot efektīvu sadarbību ar audzēkņu vecākiem. Tāpat novērtēts ir arī Valmieras Mūzikas skolas kokles spēles pedagoģes Daces Cerbules darbs, veicinot audzēkņu radošo izaugsmi un izcilu panākumu sasniegšanu Latvijā, kā arī Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra surdopedagoģes, izglītības metodiķes Uldzes Strazdiņas pašaizliedzīgais darbs un augstā profesionālā meistarība.

Laureātu vidū ir arī 9 pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi. Bērnudārza „Ezītis” pirmsskolas izglītības skolotāja Antra Mūrniece un struktūrvienības „Ābelīte” pirmsskolas izglītības skolotāja Ausma Benuše, bērnudārza „Sprīdītis” pirmskolas izglītības skolotāja Iveta Prikaša, bērnudārza „Buratino” pirmsskolas izglītības skolotāja Marita Knopkina un  bērnudārza „Bitīte” pirmsskolas izglītības skolotāja Inita Lauka. Tāpat balvu saņems bērnudārza „Kārliena” pirmsskolas izglītības skolotāja Guna Šilde, struktūrvienības „Pienenīte”  pirmsskolas izglītības skolotāja Inese Šulce, bērnudārza „Vālodzīte” mūzikas skolotāja Lāsma Homka un struktūrvienības „Krācītes” sporta skolotāja Eva Kaufmane.

Katru gadu apbalvojums tiek pasniegts līdz ar Starptautisko skolotāju dienu, lai tādējādi vēlreiz uzsvērtu skolotāju būtisko lomu mūsu sabiedrībā. Mēs lepojamies ar Valmieras skolotājiem, kas neskatoties ne uz kādām grūtībām  spēj skolēnos sēt mīlestību uz zināšanām un augsti tur savu profesionālo latiņu, nepārtraukti augot līdzi laikam. Ir gandarījums par pedagogiem, kas spēj rast bērniem aizraujošas apmācību metodes, saskata katrā skolniekā personību un palīdz attīstīt tās stiprās puses, kā arī sekmē jauniešu vērtību sistēmas izveidi. Vienlaikus stipra, uz zināšanām balstīta sabiedrība izveidosies tikai tad, ja būs spēcīga sadarbības saikne starp skolēniem, vecākiem un skolotājiem, kā arī vienota izpratne, ka zināšanas ir visvērtīgākais resurss”, norāda Valmieras izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže.

Apbalvojums „Balva izglītībā” tiek pasniegts kopš 2008.gada par  nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā. Vienam pedagogam to piešķirt ne biežāk kā vienu reizi piecos gados, bet pretendentus balvas saņemšanai izvirza katra izglītības iestāde.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri