26. Jūnijs, 2019
Vārda dienu svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Pasaules vicečempions no Rencēniem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Kaut arī Burtnieku novada sporta laureāta 2018 pasākums vēl tikai plānots pēc pamatīgas rekonstrukcijas praktiski no jauna uzbūvētajā Matīšu kultūras namā, par kura oficiālu nodošanu ekspluatācijā otrdien novada pašvaldībā tika saņemti pēdējie apstiprinošie dokumenti no Būvniecības valsts kontroles biroja, viens no galvenajiem pretendentiem uz Gada sportista 2018 titulu pagājušajā sestdienā otrpus okeānam Vistleras bobsleja trasē Kanādā praktiski sev nodrošināja arī nākamo titulu – Gada sportists 2019. Izcils sasniegums pasaules čempionātā Vistlerā, arī pirmā medaļa pasaules čempionātā savā pilota karjerā Rencēnu puisim Oskaram Ķibermanim. Ķibis – Latvijas bobsleja šīs sezonas pirmais pilots gan divnieku, gan četrinieku konkurencē – četrinieku ekipāžām izcīnīja sudraba medaļas pasaules čempionātā! Kopā ar Matīsu Mikni Oskaram arī augstā sestā vieta pasaules čempionātā divnieku ekipāžām. Ja vēl ņem vērā, ka Oskaram šosezon sudrabs arī Pasaules kausa kopvērtējumā tūlīt aiz šī brīža pasaulē labākā pilota vācieša Frančesko Frīdriha ekipāžas, tad pasaules vicečempiona lauri kopā ar četrinieka puišiem Matīsu Mikni, Jāni Strengu un Arvi Vilkasti ir izcils panākums, kas rāda mūsu ekipāžas nobriedušu un noturīgu meistarību visas garās bobsleja sezonas garumā.

Pasaules vicečempions no Rencēniem

Otrdien vēlā vakara stundā lidostā Rīga novadnieki sagaidīja pasaules vicečempionu Oskaru Ķibermani un pārējos Latvijas bobsleja izlases braucējus un trenerus. Netrūka ne ziedu, ne šampanieša, ne pasaules čempionāta sudraba cienīga Liepkalnu kliņģera. Malači – paldies par lieliskām emocijām visas bobsleja sezonas garumā!

ĶIBIS UN BURTNIEKU NOVADS RULLĒ! 2019. gada pasaules vicečempionu bobslejā četriniekiem pilots Rencēnu puisis Oskars Ķibermanis (trešais no labās) kopā ar Burtnieku novada pašvaldības pārstāvjiem un saviem līdzjutējiem – rencēniešiem vēlā otrdienas vakarā jau uz Latvijas zemes lidostā Rīga. Edītes Stērstes foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Marts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri