18. Augusts, 2019
Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Par Valmieras transporta infrastruktūras attīstību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Viņtrešdien Valmieras pilsētas pašvaldībā notika pilnveidotā tematiskā plānojuma «Valmieras pilsētas transporta infrastruktūras attīstības koncepcija» apspriešanas sanāksme. Ar plānojuma papildinājumiem klātesošos iepazīstināja tā izstrādātāji – SIA «Reģionālie projekti» un SIA «E. Daniševska birojs» pārstāvji.

Par Valmieras transporta infrastruktūras attīstību

«Pirmās publiskās apspriešanas laikā un pēc tās tika saņemti ļoti daudzi ierosinājumi, kritika un idejas, kuras mums vajadzēja apstrādāt, pēc kā tika pieņemts lēmums izstrādāt otro redakciju un izveidot atvērto publisko apspriešanu par šīm iestrādātajām izmaiņām. Šobrīd tās esam arī publicējuši, notiek publiskās apspriešanas process, kura laikā jebkurš rakstiski var iesniegt savus ierosinājumus un idejas,» tā šī procesa norisi, kuram pamati tika ielikti jau 2017. gada 28. septembrī, trešdienas sanāksmē komentēja ELMĀRS DANIŠEVSKIS, SIA «E. Daniševska birojs» valdes loceklis.

«Šīs koncepcijas galvenais priekšlikums ir nomierināt satiksmi pilsētas centrā, pazemināt tās ielu kategoriju, samazināt arī braukšanas ātrumu – pakāpeniski vedināt iedzīvotājus uz to, ka centram ir vairāk uzturēšanās funkcija, kur satiksme tiek nomierināta, palēnināta un kur prioritāte ir gājēji un velosipēdisti.

APSPRIEŠANAS SANĀKSMĒ Valmieras domē ar pilnveidoto plānojumu iepazīstināja Elmārs Daniševskis (no kreisās, SIA «E. Daniševska birojs») un Viesturs Laurs (SIA «IE.LA inženieri»).

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Janvāris, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Partneri