26. Aprīlis, 2018
Vārda dienu svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Par uzdrošināšanos mīlēt dzīvi un būt līdzās

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras Viestura vidusskolā daudzus gadus vieni no skaistākajiem svētkiem ir godinājuma brīdis kolēģiem, kuri skolā nostrādājuši skaistus sava mūža gadus.

Par uzdrošināšanos mīlēt dzīvi un būt līdzās

Piektdien pirms kolektīva došanās pavasara skolēnu brīvdienās Darba svētkos Valmieras pilsētas pašvaldības Pateicības rakstus saņēma 12 viesturieši.

Skolas direktors Uldis Jansons, sveicot savējos, izteica pārliecību, ka viņu vērtību skalā noteikti dominē darbs, kas nav tikai iztikas pelnīšanas avots, bet kas daudzkārt vairāk — profesija, kurā ir daudz prieka, gandarījuma, pārliecības un absolventu pēc gadiem pateiktais paldies: «Un tas nozīmē arī to, ka ne tikai skolotājam ir vajadzīga skola, bet sevišķi skolai ir ļoti vajadzīgi veiksmīgi, radoši, savā darbā ieinteresēti skolotāji. Viņi ir mūsu skolas vērtība un stabilitāte.»

Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, pasniedzot pašvaldības apbalvojumu, atzinīgi novērtēja Viestura vidusskolas jauko tradīciju ikdienas steigā atrast laiku, lai pateiktos kolēģiem par visu labo, kas sekmējis skolēnu attīstību un viņu veidošanos par īstiem Latvijas patriotiem.

Koši dzeltenās narcises videosveicienā, 11.C klases sagatavots priekšnesums mijās ar sirsnīgiem veltījuma vārdiem katram gaviļniekam, kolēģu un bērnu ziediem un bučām. Bet direktora vietniece izglītības jomā Zane Bērziņa atgādināja, ka šo svētku jubilāri pārdzīvojuši mūsdienu skolēniem nepazīstamo kolhozu laiku, kad skolotāji pat mēnesi rudeņos kopā ar skolēniem vāca ražu, kad klases audzinātājam obligāts bija sava skolēna apmeklējums mājās, katru ceturksni liecību rakstīšana vēlos vakaros vai agros rītos, bieži vien nogurdinoši garie pasākumi, bet viņi šiem gadiem cauri izgājuši ar apbrīnojamu vieglumu, ne mirkli nezaudējot ticību saviem audzēkņiem: «Paldies  jums par uzdrošināšanos ne tikai mīlēt dzīvi, bet arī mīlēt savu darbu. Un skolēnus!»

DARBA SVĒTKOS kolēģi un audzēkņi Valmieras Viestura vidusskolā sveica savējos viņu 40, 35, 30, 25, 20 un 15 darba gados. Attēlā: Santa Ādamsone, Anda Dubulte, Māra Goba, Anna Gammeršmidte, Ludmila Gammeršmidte, Inese Barce, Ilze Ābeltiņa, Anda Rebinka, Irina Mēduma-Bāliņa. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Marts, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

skolotāju diena.

Visās vietnēs raksta par feminismu ,kur te sieviešu diskriminācija ,ja attēlā nav neviena skolotāja vīrieša? Cienījamās dāmas skolotājas lai dodas pelnītā atpūtā un palaiž vietā vīriešus.

skolotājas-feministes

Izlasīju komentāru un sasmējos! Ak, briesmones skolotājas-feministes, "izēdušas" no skolām vīriešus! Kur esat, vīrieši-skolotāji, jūs tiekat gaidīti atplestām rokām!
Fotogrāfijā redzamas dažas skolotājas, kurām ir apmēram 40 gadu, un viņas laikam neviens pensijā nelaidīs (prognozes gan rāda, ka vispār tādas pensijas nebūs).
Varbūt mūsu valstij jāpadomā par to, kāpēc, piem., Norvēģijā skolās strādā vīrieši, bet Latvijā viņi ir "sarkanajā grāmatā"...

Pievienot jaunu komentāru

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai piedalīsieties šī gada "Lielajā talkā"?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri