20. Maijs, 2019
Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Par stiprām un prasmīgām ģimenēm

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Šovasar Valmieras pievārtē pirmo reizi bija romiem organizēta nometne «Par stiprām un prasmīgām ģimenēm». Nometnes vadības grožus savās rokās turēja Vasarsvētku draudzes pārstāve Vallija Laubingera.

Par stiprām un prasmīgām ģimenēm

Sadarbojoties ar romiem no Somijas, kur biedrība «Dzīvība un gaisma» (Life and light) pastāv jau vairāk nekā 50 gadus, tagad arī Valmierā Vasarsvētku draudzes paspārnē pastāv biedrība romiem «Dzīvība un gaisma Latvia» (Life and light Latvia). Vallija ir šīs biedrības valdes locekle. Viņa joko, ka somi romiem gaismu atveduši uz Valmieru.

Plašāk par vasaras nometni stāsta Vallija: «Saņēmāmies un uzrakstījām projektu «Par stiprām un prasmīgām ģimenēm». Tas nebija viegli. Paldies, ka mums palīdzēja Laima Kursīte un Agnese Saukuma no mūsu Vasarsvētku draudzes! Ar Valmieras novada fonda un Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu varējām noorganizēt šo nometni ģimenēm un bērniem.

Bija jāiegulda liels darbs, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Projekta mērķis ir veicināt mazākumtautību pilsoņu integrāciju Latvijā, lai šie cilvēki vēl vairāk justos tai piederīgi un nebūtu sajūtas, ka viņi ir atstumti un sveši. Programmā iesaistīti 20 dalībnieki. Tad nu projekta ietvaros septiņus mēnešus katru nedēļu svētdienās no pl. 14 līdz 17 romiem ir nodarbības.

NOMETNĒ. Skolotāja Laima ar bērniem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
6. Septembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Partneri