21. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss

Par sēdēšanas un lūšanas procesiem

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Valmieras centrā pēc kārtīgas restaurācijas Vecpuišu parkā solīdā paskatā tagad paviljons ar ekskluzīvu koncertzāli, kurā uzstājas tuvāki un tālāki mākslinieki. Runā, ka arī ēšana zem tā paša jumta esot tīri smeķīga. Vai abas jau pieminētās šanas ikvienam ierindas valmierietim pa kabatai, tas šoreiz Miķeli mazāk uztrauc, jo degpunktā kāda cita lieta. Par to jau ne pirmo dienu galvas groza šī Vecpuišu parka bezmaksas pakalpojuma izmantotāji, uz soliem svaigā gaisā sēdētāji, bet konkrētu norādi uz acīmredzamu brāķi parka projekta realizācijā Miķelim aizvakar deva Valmierā visur kājām staigājošais un ar fotogrāfisku redzes leņķa fokusu apveltītais jaunpensionārs D. kungs. Viņš allaž uz dzīvi skatījies ar autoram tīkamu veselīga melnā humora dzirksti, taču šoreiz bija patiešām saskumis, lai neteiktu, ka nikns uz viņam nezināmiem cilvēkiem tepat Valmierā un arī Vidzemes galvaspilsētai attālajā Olaines pagastā.

Par sēdēšanas un lūšanas procesiem

Nav precīzi zināms, vai D. kungs viens pats vai ar kādu divatā mēģinājis apsēsties uz gluži vai 20. gadsimta sākuma stilā ieturētajiem jaunajiem parka soliem. Katram no tiem dizainiskas metāla kājas un rāmis, kam pieskrūvēts koka brusiņu klājums sēdeklim un atzveltnei. Konkrētā izstrādājuma ražotājs SIA Metāldarbnīca no Olaines pagasta Stūnīšiem savā mājas lapā internetā sadaļā Par mums vēstī: «Projektējam, ražojam un montējam metālizstrādājumus Latvijā un ārpus tās: dekoratīvos metālizstrādājumus, tērauda – stikla konstrukcijas un ielas mēbeles. Mēs strādājam ar materiālu, kas ir stingrs, pamatīgs, ilgspējīgs – šīs ir vērtības, ko atspoguļojam savā darbībā.»

LEPNUMS PAR DARBU! Ne katrs ražotājs ir tik ambiciozs, ka atļaujas savam darinājumam redzamā vietā informāciju ar adresi un telefonu piestiprināt. Šis nu reiz ir gadījums, kad brāķdaris reklamē sevi uz pilnu klapi! Miķelis iekšēji plati pasmaida un klusībā cer, ka šādus āra solus ar pašlūstošiem dēļiem/brusām neviens normāls cilvēks uz Olaini pasūtīt SIA Metāldarbnīca nebrauks! Izņemot varbūt vienīgi tos īpatņus, kuri Valmierā iepirkumā šādus beņķus pastellēja un pēcāk akceptēja krietna pusduča šādu potenciālo lūžņu uzstādīšanu Valmieras Vecpuišu parkā. Foto no paša svaigākā Miķeļa arhīva

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
27. Septembris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri