15. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Hedviga, Helvijs, Eda

Par redzes veselību ir jārūpējas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Redzes pārbaude, izmantojot augstvērtīgas tehnoloģijas un zinoša speciālista pieredzi, – šo iespēju Valmierā piedāvā OptiO optika.

Par redzes veselību ir jārūpējas

Valmierā OptiO optika no vakardienas, 13. decembra, atvērta G. Apiņa ielā 10a, pārbūvētā lielveikala «Maxima» telpās. Optikā var pārbaudīt redzi, saņemt speciālista konsultācijas, jautājot par to, kā parūpēties par savu un bērnu redzes veselību, tāpat nepieciešamības gadījumā var tikt pie vajadzīgās briļļu vai kontaktlēcu receptes.

«Optometrists ir primārās redzes aprūpes speciālists, kurš mācījies redzes zinātni un optiku, specializējas redzes aprūpē, redzes defektu korekcijā, redzes rehabilitācijā, redzes treniņos un kontaktkorekcijā,» uzsvēra OptiO optikas Valmieras filiāles optometriste Eva Vavžika, skaidrojot, ka ļoti daudzos gadījumos optometrists var atslogot acu ārstu darbu, jo optometrists var veikt acu veselības vienkāršu pārbaudi un, ja atrod kādas saslimšanu pazīmes, tad nosūta pie oftalmologa uz padziļinātām pārbaudēm.

«Cits piecus, cits sešus gadus mācās tieši briļļu un kontaktlēcu korekciju – kā to veikt pareizi. Uz vietas optikās strādā arī briļļu meistari, optiķi, kas brilles izgatavo. Tāpat optometrista asistents palīdzēs optikā uz vietas izvēlēties piemērotāko briļļu rāmi, saulesbrilles, konsultēs jūs par piemērotākajām briļļu lēcām,» stāsta optometriste Eva.

ZELTA LIKUMS, rūpējoties par redzes veselību, – darba slodzei jāmijas ar pauzēm. Ja 20 minūtes pagājušas pie datora, tad 20 sekundes jāskatās tālumā,» tā optometriste Eva Vavžika. Jāņa Līgata foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Decembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

jārūpējas

Ir jārūpejas ne tikai par redzes veselību, bet arī par visu pārējo. Arī par savu maciņu, ir iespējams restrukturizēt. Rūpējies par sevi

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri