24. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Par mīlu un laimi

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

28. jūnija vakarā Valmieras Kultūras centrā ar izrādi Es vēlos, lai mani mīl viesosies Kocēnu novada laikmetīgais teātris Volatus.

Par mīlu un laimi

Izrāde Es vēlos, lai mani mīl stāsta par Annu un Arnoldu, kuri pirms mēneša apprecējušies. Viņu mīlas stāsts aizsācies jau skolas gados. Anna bija tā, kas sagaidīja Arnoldu no dienesta Jūras flotē. Un tad… Annas lēmums un Arnolda spontānā rīcība mainīja izplānoto nākotni… Arnolds apprecēja citu sievieti, viņiem piedzima dēls Edvīns. Arnolds bija gādīgs tēvs. Bet vai mīlošs? Kad Edvīns pieauga, viņš tika aizsūtīts studēt uz Lielbritāniju. Jo vecāki taču labāk zina, kas ir vajadzīgs viņu bērniem! Visus šos gadus Anna slepus satikās ar Arnoldu, jo mīlēja viņu. Arnolds pārkāpa laulību mīlas vārdā. Mīlestība attaisno visu? Pusgadu pēc sievas bērēm Arnolds apprecēja Annu. Beidzot bija iestājusies pilnīga laime. Tā šķita…

Izrādes režisore ir Lara Merca, horeogrāfs — Rihards Bergs, dekorācijas — Juris Eglītis. Lomās: Anda Čukure, Jānis Skrastiņš, Elvis Skrastiņš, Mārīte Leimane, Laura Semuča, Artūrs Rundēlis, Maija Zālamane, Odeta Ore, Modris Kokins, Inita Jurgenberga (vai Kaiva Pēča), Mudīte Bērziņa, Vita Gabrāne, Aleksandrs Semjonovs, Lolita Baltgaile, Marika Apine.

Izrāde Es vēlos, lai mani mīl ir pirmā izrāde no vasaras brīvdabas izrāžu cikla Vasaras vakari teātru spēlēs, kas Valmierā norisināsies jau astoto gadu. Izrāžu norisi finansiāli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, organizē Valmieras Kultūras centrs.

Izrādes apmeklējums bez maksas.

IZRĀDES Es vēlos, lai mani mīl aktieru trupa.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
19. Jūnijs, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri