17. Oktobris, 2019
Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

Par to, kā tālāk kopt kopējo lauku

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) virzība nākamajam plānošanas periodam no 2021. līdz 2027. gadam visos iespējamos līmeņos pašlaik tuvojas finiša taisnei, tieši tādēļ arī Latvijā tik aktuāla ir punktu salikšana uz visiem i lauku politikas nākotnes scenārijā. Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru pirms jaunās lauku darbu sezonas visos reģionos organizē reģionālās konferences «Stipri reģioni, stipra valsts!». Tās jau notikušas Talsos, Jelgavā un Smiltenē, bet pirms Lieldienām tās vēl notiks Aizkrauklē un Preiļos. Konferences organizētas ar mērķi, lai diskusijās ar lauku uzņēmējiem noskaidrotu turpmāko prioritāšu priekšlikumus un saprastu, kā ES jauno Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiju maksimāli efektīvi izmantot Latvijas lauku labā.

Par to, kā tālāk kopt kopējo lauku

Vairāk nekā 155 interesenti 10. aprīlī apmeklēja Vidzemes reģionam veltīto konferenci. Tās atklāšanā zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, runājot par nākamo plānošanas periodu, galvenokārt iztirzāja tēmas, kuras līdz šim visvairāk esot izkristalizējušās lauksaimnieku diskusijās par to, kas rītdienas lauksaimniecībai ir būtiskākais. Saruna bija par divām spējām: ilgtspēju un konkurētspēju, ko katra no tām prasa un kā katru no tām uzlabot, realizējot ekonomikas, vides un sociālos mērķus.

DARBA GRUPĀ. Katrā no tām moderatori uzklausīja un piefiksēja, pēc lauksaimnieku domām, svarīgākos pasākumus rītdienas lauku labā. Ārijas Romanovskas foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
12. Aprīlis, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri