20. Februāris, 2019
Vārda dienu svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris

Par dzīvi un mīlestību

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Decembra sākumā uz dzejoļu krājuma «Savējie» atvēršanas svētkiem Kocēnu 1. bibliotēkā bija sanākuši novadnieces Annas Builes daiļrades cienītāji, radi, draugi.

Par dzīvi un mīlestību

Liekas, pavisam nesen ar Annas domu un jūtu pasauli bija iespēja iepazīties, lasot pirmajā apjomīgajā izdevumā «Starp debesīm un zemi» apkopotos dzejoļus. Drīz vien tam sekoja lugu grāmatiņa «Tur tas suns aprakts», un nu jau klajā nācis otrais dzejoļu krājums — «Savējie». Daudzi viņas sarakstītie dzejoļi jau pārtapuši dziesmās, un, tā kā daļa no tiem pirmajā krājumā netika iekļauti, tas kļuvis par labu iemeslu jaunas grāmatas tapšanai.

Grāmata sākas ar dzejoļiem, kas veltīti autorei tuvajiem cilvēkiem, bet otrajā daļā atklājas Annas sapņi par mīlestību. Tāpat kā iepriekšējā izdevumā, lasītājiem ir iespēja autori iepazīt tuvāk, izlasot autobiogrāfiju un skatot fotogrāfijas.

Visu trīs grāmatu ilustrāciju autore ir novadniece Inita Jurgenberga, un arī šajos grāmatas atvēršanas svētkos neiztrūkstoši klāt bija dāmu trio «Kas ar mani», kas izpildīja dziesmas ar Annas vārdiem. Būtiski pieminēt, ka mūziku sarakstījusi trio dalībniece, grāmatas autores meita Baiba.

Anna pastāstīja, ka grāmatas iznākšanu atbalstījuši vairāki sponsori un tā tiks dāvināta visām Valmieras bijušā rajona bibliotēkām.

GRĀMATAS ATVĒRŠANAS SVĒTKOS. Dzejoļu krājuma autore Anna Buile, veicot ierakstus jaunajā grāmatā. Gunta Ēltamma foto

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 

Partneri