17. Janvāris, 2019
Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

Par Burtnieku novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Edvīns Straume

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Trešdien, 19. jūnijā, uz pirmo sēdi sanāca Burtnieku novada domes jaunievēlētie deputāti. Kā pirmais izskatāmais jautājums bija par domes priekšsēdētāja ievēlēšanu, un ar desmit balsīm „par” amatā tika apstiprināts Edvīns Straume no partijas „Vienotība”, informē Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

Edvīns Straume
Edvīns Straume

Par kandidātiem uz domes priekšsēdētāja amatu tika izvirzīts Straume un Kārlis Sedvalds no Latvijas Zaļās partijas. Deputāti balsoja atklāti, atzīmējot uz vēlēšanu zīmēm savu izvēli par labu kādam no diviem kandidātiem un apliecinot lēmumu ar parakstu. Par Edvīna Straumes kandidatūru nobalsoja desmit deputāti – Straume, Gunārs Laizāns, Aleksandra Ločmele, Valērijs Pudenko, Gatis Cukmacis (visi partija „Vienotība”, Inese Gaumane, Māris Ērglis, Igors Korņējevs (visi „Nacionālā apvienība „Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Kārlis Greiškalns un Anrijs Šļaukstiņš (Latvijas Zemnieku savienība). Savukārt par Kārli Sedvaldu nobalsoja pieci – Sedvalds, Jānis Leitis, Viesturs Karlivāns (visi Latvijas Zaļā partija), Jānis Matisons un Raimonds Indrāns (Vidzemes partija).

„Mūsu novadā pārvalde veidota no 15 deputātiem – spēcīgām personībām,  katram nākot ar savu pieredzi un zināšanām. Taču esmu pārliecināts, ka varam kopā strādāt un arī iesaistīties diskusijās par jautājumiem, kuros ir atšķirīgi viedokļi. Galvenais mērķis ir nenostāties stingrā pozīcijā vai opozīcijā, bet gan sēsties pie viena galda un meklēt labākos risinājumus,” sacīja jaunievēlētais domes priekšsēdētājs Edvīns Straume.

Edvīns Straume dzimis 1956. gadā un bija iepriekšējā sasaukuma Burtnieku novada domes deputāts. Būdams tiesību jurists pēc izglītības, viņš kopš 2009. gada pildīja pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja pienākumus.

Par domes priekšsēdētāja vietniekiem apstiprināta Aleksandra Ločmele un Inese Gaumane. Savukārt Sociālo un veselības lietu komitejā strādās Aleksandra Ločmele, Valērijs Pudenko, Māris Ērglis, Gatis Cukmacis, Gunārs Laizāns, Kārlis Sedvalds un Jānis Leitis. Izglītības, kultūras un sporta komitejā ievēlēts Kārlis Greiškalns, Inese Gaumane, Māris Ērglis, Igors Korņējevs, Aleksandra Ločmele, Viesturs Karlivāns un Jānis Matisons.

Savukārt Tautsaimniecības un attīstības komitejā būs Anrijs Šļaukstiņš kā komitejas priekšsēdētājs, Gunārs Laizāns, Valērijs Pudenko, Kārlis Sedvalds, Edvīns Straume, Jānis Leitis un Raimonds Indrāns. Tikmēr Finanšu komiteju vadīs domes priekšsēdētājs Edvīns Straume, ar kuru kopā strādās Anrijs Šļaukstiņš, Kārlis Greiškalns, Gatis Cukmacis, Igors Korņējevs, Raimonds Indrāns, Jānis Matisons, Viesturs Karlivāns un Inese Gaumane.

Jā ... nu jocīga tā politika

Jā ... nu jocīga tā politika ....pirms vēlēšanām Straumes un Greiškalna kungi dzīvoja kā suns ar kaķi, jo neviens cits, kā Straumes kungs pārtrauca otra kunga valdīšanu, tai atvēlot tik trīs mēnešus, nu bet pēc vēlēšanām abi kungi atkal kopā vienā koalīcijā un smaidot roku spiež, un solās strādāt komandā visa novada labā ....nu nu!?!?

Tas jau labi, ka speejushi

Tas jau labi, ka speejushi vienoties. Kaads labums no naidoshanaas. Ar galvu domaat vajg!!!

Tas labi.

Beidzot normāls cilvēks!!!!! Lai veicas!!!!!

...ir tikai viens "BET"

...ir tikai viens "BET" ...onkels nekad un nevienam neko nav aizmirsis un piedevis...viņš tik pagaidīs to īsto brīdi .... parādāt man kaut vienu viņa jebkuras sfēras sadarbības partneri, kuru beigu beigās viņš nav ,,uzmetis,,?!?! Pēc loģikas ņemot koalīcija pilnīgi bezjēdzīga....Vienotība + onkels+ onkela satelīt saraksts...

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Ko jūs vēlētu valstij nākamajos 100 gados?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Partneri