23. Jūlijs, 2019
Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija

Pansionāta „Valmiera” iemītniekiem rīkos sporta spēles „Kustībā ir dzīvība un spēks”

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

6.jūnijā Valmieras pilsētas pansionātā „Valmiera” tiks organizētas sporta spēles ar moto „Kustībā ir dzīvība un spēks”. Sporta spēles tiks organizētas Eiropas Savienības pasludinātā 2012. gada kā aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gada ietvaros.

Pansionāta „Valmiera” iemītniekiem rīkos sporta spēles „Kustībā ir dzīvība un spēks”

Pansionāts „Valmiera”, iesaistoties šādā aktivitātē, vēlas veicināt pansionāta klientu interesi par sporta aktivitātēm, kā arī veicināt savstarpējo kontaktu veidošanos, lai arī turpmāk pievērstu uzmanību veselīgam dzīvesveidam. Sporta spēlēs piedalīsies gan pansionāta klienti, gan darbinieki. Kā stāsta Teiksma Rusmane, pansionāta direktore, vecie cilvēki sporta dienas ideju atbalsta: „Pansionāta klientu vidū vienmēr ir aktīvie dalībnieki, kas iesaistās visos pasākumos ar lielu prieku un entuziasmu, ir pasīvie klienti, kas labāk paskatīsies no malas, un ir arī tādi, kas iesaistās tāpēc, ka tā vajag.”

Sporta spēļu dalībniekiem būs jāpiedalās dažādos interesantos pārbaudījumos: „Rīta līnija”, kas būs komandu tērpu parāde, „Ķegļu gāšana”, „Vardes mute” – no kartona kastēm izveidotā vardes mutē jāmet bumbiņas, „Netradicionālais florbols”, „Dambrete” un rotaļa „Kaķis un pele”.

Sporta diena notiks Valmieras pilsētas pansionāta „Valmiera” teritorijā Rīgas ielā 55 un Kauguru ielā 3 (sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums tiks rīkots pansionāta telpās). Norises laiks no plkst.10.00 līdz plkst.12.00, pasākuma noslēguma daļā tiks dāvāti arī apbalvojumi – diplomi, medaljoni un saldumu balvas.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Partneri