25. Aprīlis, 2019
Vārda dienu svin: Līksma, Bārbala

Pamatīgs ģimenes auto

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Nebūs pārspīlēts, ja tā teikšu par jauno Land Rover Discovery. Galu galā — pa ceļu ripo uzreiz divas tonnas! Bāzes versijā šis auto prieks privāti sākas no 53 tūkstošiem eiro, pilnā Adventure komplektācijā jaunais Discovery būs pieejams par 60 tūkstošiem ar astīti. Skaidrs, ka tad jau šis spēkrats būs ar ļoti daudzām ekstrām aprīkots.

IESPAIDĪGS. Jaunais Land Rover Discovery piestājis fotosesijai ceļmalā kaut kur Kurzemē... G. Vīksnas foto
IESPAIDĪGS. Jaunais Land Rover Discovery piestājis fotosesijai ceļmalā kaut kur Kurzemē... G. Vīksnas foto

Latvijas Gada auto 2018 žūrijas testiem piedāvātais Land Rover Discovery Kurzemes tūrei vienas skaistas septembra dienas garumā noteikti ir dārgāks, taču ne par to mans īsais stāsts. Ar šo auto patiešām bauda braukt — tu uz šosejas jūties ļoti stabili, arī neliels sānlēciens zemes celiņā neko sliktu neliecina: braukšana ar Discovery ir forša! Tā kā šis nav nekāds taurenītis, tad ļoti lidot ar šo auto nemaz neprasās. Ja, piemēram, testā mēģinātajam 5. sērijas pilnpiedziņas BMW jau, manuprāt, stūrētāja necienīgi ir likt braukt uz 90 kilometriem stundā, tad jaunais Discovery ērti jūtas režīmā ap simtiņu, nu, varbūt nedaudz virs, taču noteikti varēs, ja to prasīs apstākļi, būt arī likumam paklausīgs Latvijas ceļu satiksmes dalībnieks.
Discovery salons nostrādāts kvalitatīvi, paldies Dievam, te viss vairāk robusts, angļu mieram atbilstošs, nav nekā no lecīgā franču kiča ar melno klavierlaku visās iespējamās un neiespējamās vietās. Starp citu, automātisko ātrumkārbu šajā auto pārslēdz nevis ar kādu sviru, bet gan ar džoistika pogu. Man jau patīk, kamēr mans ekipāžas biedrs Kārlis to nosauc par stulbāko, kāda vien var būt... Demokrātija gavilē, mums katram savs viedoklis. Tāpat arī dubultais bardačoks man šķiet ļoti laba lieta.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
25. Oktobris, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?
Jā, noteikti!
45%
Nē, neplānoju!
41%
Vēl domāšu
14%
Kopējais balsu skaits: 98

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Partneri