23. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Palīdzam labām iecerēm

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Ietaupi un palīdzi kopā! Ar tādu aicinājumu gandrīz vai nošaut divus zaķus uzreiz vietējos iedzīvotājus uzrunājis Valmieras novada fonds, nodrošinot iespēju iepērkoties gan ietaupīt, gan arī palīdzēt atbalstīt labus darbus. Lai stāstītu par šo iniciatīvu, tās izveidi un mērķiem, otrdien Valmierā tikās fonda aktīvisti, sadarbības partneri un vietējo mediju pārstāvji.

Palīdzam labām iecerēm

Kā jau rakstījām, fonds izveidojis iepirkšanās un labdarības karti «Kopā», lai dažādotu veidus, kā iesaistīt labdarības aktivitātēs vairāk vietējo iedzīvotāju un viņiem vienkāršotu šo procesu ikdienā. Iepērkoties vairākos Valmieras veikalos, kartes īpašnieki varēs saņemt nelielu atlaidi pirkumam, savukārt attiecīgais veikalu tīkls vai uzņēmējs no šādu pirkumu summas zināmus procentus ziedos labdarībai, pārskaitot naudu novada fondam, kas savukārt šos līdzekļus izlietos vietējo projektu atbalstam.

Ansis Bērziņš atklāja, ka unikālā ideja nolūkota pie mūsu fonda draugiem Rumānijā, kur vietējie iedzīvotāji tā jau labu laiku aktīvi atbalsta vietējā labdarības fonda darbību un sekmē vērtīgu ieceru piepildīšanos savā kopienā. Ansis sirsnīgi pateicās kartes projekta pirmajiem sadarbības partneriem uzņēmējiem, kuri uzticējušies fonda labajam nodomam un piekrituši dalīties peļņā, lai palīdzētu savai pilsētai un līdzcilvēkiem. Ceļavārdus labdarības kartei teica Valmieras mērs Jānis Baiks, atzīstot, ka pilsētas uzņēmēji kopumā ir sociāli atbildīgi un labdarības programma realizēsies veiksmīgi, ka tajā iesaistīsies arī citi uzņēmēji.

SĀKUMS. Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš (no labās) un projekta sadarbības partneris Gints Amons labdarības kartes atklāšanā. Mateja Polaka foto

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
29. Novembris, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri