18. Marts, 2019
Vārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Palēnām sāk posties uz skolu

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Mazliet norimstot karstumam, vecāki sāk domāt par skolas preču iegādi. Jūtams, ka veikalos aizvien vairāk parādās kancelejas preces un dažādi papildu izvietojumi ar skolas somām. Līdz skolas gaitu uzsākšanai palicis mazāk nekā mēnesis, tāpēc «Liesma» devās pie dažiem tirgotājiem, lai noskaidrotu, vai vecāki dodas uz veikaliem un gatavojas septembrim.

Palēnām sāk posties  uz skolu

MAZĀK NEKĀ MĒNESIS palicis līdz skolas gaitu uzsākšanai, veikalos sāk parādīties aizvien vairāk vecāku, kas meklē nepieciešamās preces mācību gada uzsākšanai, tomēr lielais «iepirkšanās drudzis» vēl tikai sekos. Jāņa Līgata foto

Tirdzniecības vietas «Jāņa Rozes grāmatnīca» un «Freko» personāls atzīst, ka ir palielinājies to pircēju skaits, kas meklē un iegādājas skolas preces. Dažbrīd veidojas rindas. Daži vecāki atzīst, ka savlaicīga gatavošanās skolai palīdz gan viņiem, gan bērniem noskaņoties, ka atkal būs jāuzsāk iet skolā, jo tas rada pārmaiņas dienas ritmā, nākas sevi disciplinēt – celšanās noteiktā laikā, pulciņu apmeklēšana, kur bieži vecākiem nākas palīdzēt, vadājot bērnus no vienas vietas uz citu, lai nekavētu nodarbības vai sporta aktivitātes. Vakaros nākas motivēt skolēnus, lai tiktu paveikti mājas darbi. Septembris paiet, adaptējoties jaunajai rutīnai.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
8. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kā vērtējat jauno valdību, premjera K.Kariņa vadībā?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Partneri